2016 Yılının En İyi Antivirüs Yazılımı

2016 Yılının En İyi Antivirüs Yazılımı

Fazla artılarıyla, az eksileriyle 2016’nın en iyi antivirüs yazılımı Bitdefender Antivirus Plus 2016. Bu yazılım, bağımsız laboratuarlar tarafından yapılan testlerde en iyisi olmayı başardı.
Bitdefender,
 performansı, güvenlik artırıcı özellikleri, kullanılabilirliği ve 7/24 sunmuş olduğu teknik destek ile en iyisi olmayı hak eden bir antivirüs yazılımıdır.

Bilinen zararlı yazılımlar veritabanında bulunduğundan kolay algılanırlar fakat yeni çıkmış(günde ortalama 400 yeni kötü yazılım piyasaya sürülüyor) zararlı yazılımları algılamak çok zordur çünkü antivirüs endüstrisi tarafından bunlar henüz bilinmiyor. Bu tür tehditleri tespit etmek için Bitdefender antivirüs yazılımı, kötü amaçlı olarak bilinen dosyaları şüphelendiği dosyalarla karşılaştırır, bunlara benzeyen dosyaları inceler ve sezgisellik gücü ile potansiyel olarak kötü niyetli davranıp davranmadıklarını öğrenir. Bitdefender %97’lik bir oranla bu kötü yazılımları tespit ederek en iyi sonuca ulaşan yazılım oldu.Bununla beraber sezgisellik gücü ile doğru, temiz programları da koruyarak silinmesini de engelledi


 ilişkili Sorunlar:
>> 
2016 Yılının En iyi 10 Ücretsiz AntiVirus Araçları

 

Performans testleri, kullanıcı web sitelerini ziyaret ettiği, uygulamaları indirdiği, programları kurduğu ve çalıştırdığı ve veri dosyalarını kopyalarken antivirüs yazılımının bilgisayarın hızına olan etkisini de ölçüyor. Bitdefender, bu faaliyetlerin hiçbirinde ana bilgisayarı yavaşlatmazken, sadece üç saniyeli bir ortalama ile sistemi yavaşlatarak iyi bir sonuç elde etti.
bitdefender-antivirus-plus-vs-internet-security-vs-total-securityAyrıca yazılım, USB uyumluluğu ile, taktığınız flash sürücülerdeki potansiyel zararlı yazılımları engeller ve masaüstü güvenlik aracı ile hızlı tarama kontrolleri için dosyaları sürükleyip bırakmanıza izin verir. Online işlemlerinizin güvenliğini daha da artırmak için, yazılım sahteciliğe karşı korunmaya yardımcı olan özel bir tarayıcı da içerir.
Yazılım sizi Google gibi diğer arama motorlarındaki tehlikeli sonuçlar konusunda uyarır ve sizi virüslü bağlantılara ulaşmanızı engeller.  Bitdefender, gizlilik ayarlarınızı izleyerek, Facebook arkadaşlarınızın bağlantılarını tarayarak sosyal paylaşım ağlarında sizi koruyabilir.

Bitdefender Antivirus Plus indir
2016 Yılının En İyi Antivirüs Yazılımı
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*