Akıllı Cep Telefonunuzu PC’niz İçin Kablosuz Fare ya da Klavyeye Dönüştürün…

Android, iOS veya Windows Phone tabanlı akıllı cep telefonuzu Windows bilgisayarınızda kullanmak için hızlıca kablosuz bir fareye ya da klavyeye dönüştürmek ister misiniz?
Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz. Birkaç uygulama ve yazılımla akıllı cihazınızı birer fare ya da klavyeye dönüştürebileceksiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler şunlar;

1. adım:
Remote Mouse uygulamasını bilgisayarınıza kurun:
Windows yüklü bilgisayarınıza Remote Mouse programını indirin. Bunun için burayı tıklayabilirsiniz.

2. adım:
Remote Mouse uygulamasını cep telefonunuza indirin.

remote mouse

Android, iOS veya Windows Phone tabanlı akıllı cep telefonunuz için uygun olan uygulama sürümünü aşağıda indirebilirsiniz. Uygulamayı indirip çalıştırmadan önce, mobil cihazınızın ve bilgisayarınızın aynı kablosuz ağda olması gerektiğini unutmayın.

>> Android (3.0+)
>> iOS (7.0+)
>> Windows Phone (8.0+)

3.adım:
Telefonunuzu fare olarak kullanabilirsiniz.

remote-mouse

Bilgisayarınızda Remote Mouse çalıştırdıktan sonra, mobil cihazınızdaki uygulamayı açın. Uygulamanın tanıtım arayüzlerinden sonra, bilgisayarı bulmak için işlem birkaç saniye sürecektir. Bağlanma işleminin sağlanmasından sonra, mobil cihazınız fare olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. İmleci hareket ettirmek için parmağınızı ekran üzerinde hareket ettirin. Sol ve sağ parmaklarınızla, normal faredeki işlemleri yapabilirsiniz.

4.adım:
Telefonunuzu klavye olarak kullanın

 remote-mouse

Telefonunuzdaki klavyeyi, bilgisayarınızda kullanmanız için yukarıdaki resimde gösterildiği gibi klavye simgesine dokunun. Artık telefonunuzu klavye gibi kullanabilirsiniz.

Akıllı Cep Telefonunuzu PC’niz İçin Kablosuz Fare ya da Klavyeye Dönüştürün…
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*