Android Akıllı Telefonunuzun Ekranını Gizli Bakışlardan Nasıl Korursunuz?

Özel mesajlarınız görmek için birileri omzunun üzerinden gizlice telefonunuzu mu gözetliyori? Ya da böyle bir hise mi kapıldınız?  Böyle durumlarda genelde cihazın ekran parlaklığını azaltmak veya bulunduğumuz ortamdan uzaklaşmak her zaman iyi bir seçenek değildir.  Bunun için ekran koruma ve gizlemek için belirli filtreler sunan bir uygulamamız mevcut.
Bu ücretsiz uygulamamız Privacy Screen Guard & Filter” Bu ücretsiz uygulama, tam olarak ne beklediğinizi yapar, okuduğunuz veya üzerine yazdığınız bölüm haricinde ekranın tamamını gizler ve bulanıklaştırır. Böylece herhangi bir uygulama içeriğini, mesajlarınızı, WhatsApp içerikleriniz gibi kimsenin görmesini istemediğiniz kişlerin görmesini engelleyebilirsiniz.

ekran koruma


Programı BURADAN indirdikten sonra çalıştırın. Aşağıda gösterildiği gibi; 1 numaralı yer ayarların olduğu kısım. Burada parlaklığı attırabilir ya da azaltabilirsiniz. Ayrıca gösteri kısmını dikdörtgen ya da daire olmasına karar verebilirsiniz.
2 numaralı kısımda ise dikdörtgenin alanın alttan, üstten basılı tutarark genişletebilirsiniz. 3 numaralı kısım ise dikdörtgeni aşağı, yukarı basılı tutup taşımanız için kullanılır.
an

ekran koruma 2

Bu uygulama WhatsApp, Instagram, Twitter, Facebook  ve diğerleri de dahil olmak üzere denediğimiz her uygulama ile kusursuz çalışıyor. Bol Şanslar…

Android Akıllı Telefonunuzun Ekranını Gizli Bakışlardan Nasıl Korursunuz?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*