Android Cihazınız İçin En İyi Mobil Ofis Programları

Android Cihazınız İçin En İyi Mobil Ofis Programları

 Günümüzde akıllı telefonlar sahip olduğu özellikleriyle inanılmaz işleri başarabiliyorlar. Çok para verdiğimiz akıllı Android telefon ve tabletler ile laptop ya da PC ile yaptığımız birçok işi artık yapabiliyoruz. Laptop ve PC ile çok fazla kullandığımız ofis programlarını Android telefon ve tabletlerle de kullandığımız için artık para harcamadan ücretsiz ofis kullanabiliriz.Bu yazımızda sizler için en iyi ve kullanışlı ücretsiz ofis programlarını derledik.
Android için en kullanışlı mobil ofis uygulamalar şunlar:

1. Google Drive

Google Drive mobil ofis olarak popüler, güvenilir ve esnek bir uygulamadır. Tek bir yerde tüm dosyalarınızı saklayabilir, böylece her yerden erişebilir ve bunları başkaları ile paylaşabilirsiniz.

google_drive_ofis

Google Drive, tüm dosyalarınız için güvenli bir yerdir ve dosyalarınıza istediğiniz akıllı telefondan, tabletten veya bilgisayardan erişmenize olanak tanır. Drive’daki dosyalarınız (ör. videolar, fotoğraflar ve dokümanlar) güvenle yedeklendiği için onları kaybetmezsiniz. Uygulamadayken, diğer kullanıcıları dosya ya da klasörlerinizden dilediğinizi görüntülemeleri, düzenlemeleri veya üzerinde yorum yapmaları için kolayca davet edebilirsiniz.

Drive’la yapabilecekleriniz:

– Dosyalarınızı güvenle depolama ve onlara istediğiniz yerden erişme.
– Ada ve içeriğe göre dosya araması yapma.
– Diğer kullanıcılarla kolayca dosya ve klasör paylaşma.
– İçeriğinizi hızlıca görüntüleme.
– Kimlerin görüntüleyebileceği, yorum yapabileceği veya düzenleyebileceğine dair erişim düzeyleri belirleme.
– Son dosyalara hızlıca erişme.
– Dosya ayrıntılarını ve etkinliğini görme.
– Dosyaları çevrimdışı görüntülemeyi etkinleştirme.
– Basılı dokümanları taramak için cihazınızın kamerasını kullanma.
– Google Fotoğraflar’daki resimlere ve videolara erişme.


2. Kingsoft Office

Dünyanın Her Yanındaki Milyonlarca Kullanıcı Tarafından “Android İçin En İyi Ofis Uygulaması” Olarak Kabul Ediliyor.
Google Play Ödülleri: “2015 Yılının En İyi Uygulaması”, “Editörün Seçimi”, “En Başarılı Geliştirici”

WPS Office+PDF, ofis belgelerini ve ev ödevlerini Android telefon ve tabletler kullanarak herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde hızlı ve kolay bir biçimde oluşturmanıza, görüntülemenize ve düzenlemenize yardımcı olmaya odaklanan ücretsiz bir tümü bir arada ofis uygulamasıdır. WPS Office+PDF, şu anda tüm dünyada 600 Milyon kullanıcıya sahip.

Android için Kingsoft Office Android OS (2.1 veya üzeri) çalıştıran cep telefonları ve tablet cihazlar için özel olarak yapılmış verimli bir mobil ofis çözümüdür.

kingsoft-office

Kingsoft Office otomatik olarak ofis belgeleriniz zengin düzenleme seçenekleri ile düzenleyebilirsiniz. dosyalarınız . DOC / DOCX / TXT / XLS / XLSX / PPT / PPTX / PDF gibi 23 çeşit uzantıyı destekler.


3. OfficeSuite 7

Yol üstünde Word, Excel ya da PowerPoint’e mi ihtiyaç duydunuz? OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD) uygulaması ile bu artık bir sorun olmaktan çıkacak çünkü desteklediği birçok format(DOC, DOCX, DOCM, RTF, TXT, LOG, ODT, XLS, XLSX, XLSM, CSV, ODS, PPT, PPTX, PPS , PPSX, PPTM, PPSM, ÖDP, EML, PDF ve ZIP dosyaları gibi) ile birlikte Office Suite Pro 6  yeni dosyalar yaratmaya, dosyaları düzenlemeye ve onları paylaşmaya kadar her şeyi yapıyor

officesuite7


4. POLARIS Office for Good

Şunun için Polaris Office İyi Dynamics Kullanıcıların akıllı telefon ve Tablet belgelerini görüntülemeye(Microsoft Office (Word, Excel ve PowerPoint) ) olanak tanıyan bir mobil ofis uygulamasıdır. Kullanıcılar aynı zamanda .pdf, .hwp gibi metin dosyalarını görüntüleyebilirler.

polaris-office-for-good


5.Docs To Go – Free Office Suite

Docs To Go ile Microsoft Office dosyalarını düzenleme ve görüntüleme için ücretsiz bir Android uygulaması.Hiçbir ücret ödemeden belgeleri görüntüleyebillir ve düzenleyebilirsiniz.

docs-to-go

Ayrıca grafik, tablo, yer imleri, yorumlar, dipnotlar / sonnotlar, metin kutuları, içindekiler tablosu, köprüler gibi özelliklere sahip bir program.

6. OpenDocument Reader

OpenOffice Document, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ofis uygulamasıdır. Bu uygulama ile her türlü ofis dökümanınızı herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan açıp görüntüleyebilirsiniz.

OpenOffice Document benzer uygulamalardan farklı olarak dökümanları yalnızca açıp okumanızısağlar. Bu yüzden üzerlerinde herhangi bir değişiklik yapamazsınız. Fakat zaman zaman basit, sistemi yormayan ve tek bir amaca hizmet eden uygulamalara ihtiyaç duyabiliyoruz. O yüzden OpenOffice Document de çok işe yarayabiliyor.

Uygulama aynı zamanda text ve HTML dosyalarını da düzgün bir şekilde açabiliyor. Yine uygulama ile Dropbox, Gmail, Google Drive gibi diğer uygulamalardan döküman indirip direk olarak açabiliyorsunuz.

opendocument-reader

Aynı zamanda belgelerinizi saklamak için Google Drive’ı kullanabilirsiniz.


7. Microsoft Office Mobile

Yeni Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarını deneyin! Bu uygulamalara artık Android tabletler ve telefonlar için Google Play Store’dan erişebilirsiniz: http://aka.ms/worda, http://aka.ms/excela, http://aka.ms/ppta. Bu yeni uygulamalar Office Mobile’ın yerini alır.

Microsoft Office Mobile, 4.4’ten önceki Android işletim sistemlerini çalıştıran telefonlara yönelik Office yardımcısıdır. Word, Excel ve PowerPoint belgelerinize hemen her yerden erişebilir, bunları görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Grafik, animasyon, SmartArt grafiği ve şekil desteği sayesinde belgeler özgün biçimlerindeki görünüme sahip olur. Bir belgede hızlı düzenleme yaptığınızda veya belgeye açıklama eklediğinizde biçimlendirme ve içerikte değişiklik olmaz.

microsoft-office-mobile

Bu uygulama aynı zamanda bulut sistemlerinde saklanan Office belgelerine erişmenizi sağlar. Word, Excel ve PowerPoint telefonunuzun küçük ekranı için optimize edilmiştir. Bu uygulamanın diğer özellikleri bilmek için yukarıdaki bağlantıyı ziyaret edin…

 

Android Cihazınız İçin En İyi Mobil Ofis Programları
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*