Android Cihazınızın Bağlı Olduğu Wi-Fi Ağlarının Şifreleri Nasıl Görüntülenir?

Android cihazınızla belki onlarca farklı Wifi üzerinden internete bağlanmışsınızdır. Evde, iş yerinde, iş merkezlerinde, lokantalarda, cafelerde bağlandığınız çok farklı Wifi ağı olmuştur. Cihazınızla bu ağlara bir kez bağlandınız mı cihazınız bu şifreleri kaydeder. Fakat siz bu kayıtlı Wifi şifrelerini göremezsiniz. Bir arkadaşınıza bu şifreyi göremediğiniz için ağa bağlanmasını sağlayamıyorsunuz.
Peki bu şifre öğrenmenin bir yolu yok mu? Çok basit bir yolu mevcut. WiFi Key Recovery uygulaması ile bağlandığınız bütün ağların şifrelerini görebilirsiniz.
see-password
Google Play Store’den yüklemek için burayı tıklayın. Uygulamayı yükledikten sonra çalıştırın. Aşağıdaki gibi bağlı olduğunuz ağlar ekrana gelecektir.

see-passwords1see-passwords2

SSID kısmı ağın adını, psk ise şifreyi gösterir. İsterseniz, ikinci resimde görüldüğü gibi şifreyi kopyalayıp arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın gezinme çubuğundaki üç noktalı menü3 menü düğmesine hafifçe dokunun. Buradan, tüm bu bilgileri içeren bir metin dosyası oluşturmak için “Export“u seçebilirsiniz.

Android Cihazınızın Bağlı Olduğu Wi-Fi Ağlarının Şifreleri Nasıl Görüntülenir?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*