Android Cihazlarınız İçin En İyi Yedekleme Araçları

Android Cihazlarınız İçin En İyi Yedekleme Araçları

En iyi akıllı telefon platformlarından biri olan Android, her an kötü bir sürpriz ile uygulamalarınızı kişisel dosyalarınızı sizden uzaklaştırabilir. Ama korkmanıza gerek yok. Çünkü  Android uygulamalar ve kişisel dosyalarınız için geliştiriciler tarafından iyi bir yedekleme hizmeti de sunar. Bu yazımızda sizler için Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi yedekleme araçlarından bahsedeceğiz.

1.Titanium Backup

titanium-backup
Yedekleme için harika bir uygulama.Yedekleme için kullanabileceğiniz en güçlü bir araçtır. Rootlu telefonlar için  mükemmel özelliklerle donatılmış.Sadece birkaç özelliği:

  • Dropbox senkronizasyonu
  • Önbellek temizleyici
  • Yedeklemeleri e-postanıza gönderme
  • silinmeye karşı yedekleme özelliği gibi.

2. MyBackup Pro

my-backup

Android cihazınızın yedeğini tam yapmak için en iyi araçlardan biri Başlıca özelliği basit ve sezgisel kullanıcı arayüzü. Sadece birkaç dokunuşla yedekleme iişlemini yapar. Yedeğinizi SD karta atabilir veya çevrimiçi olarak bulut sistemlerine kaydedebilirsiniz.Uygulama kullanıcı verileri, oyun verileri, uygulamalar ve daha birçok yedekleme için gereken tüm bilgileri yedekleyebilirsiniz. Tek dezavantajı ücretli olması


3. App Backup & Restore

app-backup

App Backup Restore Transfer, Android cihazlarda uygulama yedekleme ve geri yükleme için kullanılır.

Özellikler:
-Uygulamaları SD karta yedekleme
-Toplu yedekleme
-Korunan uygulamalar için market bağlantısını yedekler
-Uygulamaları SD karttan geri yükler
-Toplu geri yükleme
-Hızlı kaldırma
-Uygulamaları isme, yükleme tarihine, boyuta göre sıralama
-Yüklerken otomatik yedekleme
-Depolama alanını gösterme
-Çoklu sürüm yedekleme
-Google marketten uygulama arama
-Apk dosyasını e-posta olarak gönderme
-Market bağlantısını paylaşma
-App2SD desteği

Bunu Unutmayın: App Backup uygulamaların verilerini ve ayarlarını yedeklemez, sadece apk kurulum dosyalarını yedekler.


4. SMS Backup & Restore

sms-backup

Android mesaj yedekleme ve geri yükleme işlemleri için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Android uygulama uygulamalarından biri. Bu uygulama SMS ve MMS mesajlarınızı hafıza kartınıza yedekleyebiliyor.Basit arayüzü çok kolay kullanımı ve sadece birkaç dokunuşlarla SMS yedeğinizi oluşturabilirsiniz .Android ROM meraklısı veya geliştiricisi için çok kullanışlı bir araç.


6. Antivirus & Security

trustgo

Tek başına sadece bir yedekleme aracı olmamasına rağmen hem güvenlik ve koruma hem de yedekleme isteyenler için vazgeçilmez bir program. TrustGo ile sistem güvenlik açıklarına ve gizlilik risklerine karşı cihazınızı tam olarak koruyabilirsiniz.Ayrıca kayıp cihazlar için de antitheft özelliği sunar.


7. ROM Manager

rom-manager

Android telefona Custom Rom yükleme işlemini bizler için kolaylaştıran bir uygulama olan ROM Manager iyi bir de yedekleme özelliği sunar. yedekleme işlemini oldukça iyi yapar ve aynı zamanda geri yükleme oldukça hızlıdır.

 

Android Cihazlarınız İçin En İyi Yedekleme Araçları
Kullanıcı Puanı: 3.7 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*