Android İçin En İyi 10 Yarış Oyunu…

Android İçin En İyi 10 Yarış Oyunu…

Tüm mobil oyunlarda en popüler oyun türü hangisi dersek, herhalde çok büyük bir kesim yarış oyunları der. Çünkü bu oyun türünde, her biri on milyonlarca indirime sahip. Haliyle bu oyun türünün tutkusu çok olunca bizlerde sizler için en iyilerini derledik.
İşte size en  iyi Android yarış oyunları:


CSR Racing 2

CSR Racing serisi,  en popüler yarış oyunlarından biridir. CSR Racing 2, sürüklenebilir bir yarış oyunu olup diğer kullanıcılarla online olarak da yarışabilirsiniz. Araç ve özellikleri oldukça gelişmiş ve grafikler oldukça iyi. Ama CSR Racing 2, freemium türünde oyunudur. Yani indirmesi bedava ama ilerledikçe ekstra özellikler için para vermelisiniz.
Google Play’den CSR Racing 2 indir

Asphalt Xtreme: Rally Racing

Asphalt Xtreme, Gameloft tarafından geliştirilmiş bir offroad yarışçısı. Çeşitli araçlarla, kamyonlarla , 7 farklı arazi araçlarıyla yarışın keyfine varacağınız bir oyun. Bununla beraber, 7 farklı kategoriyi kapsayacak şekilde kullanabileceğniz 35 araç çeşidi var. Etkileyici kişiselleştirme ve yükseltme koleksiyonlarıyla, arabanızın gücüne güç katabilir, araç içeriğini zenginleştirebilirsiniz. Aynı zamanda online olarak da yarışabilirsiniz. Ancak, bu freemium türünde bir oyun olduğu için beklentilerinizi buna göre ayarlayın. Asphalt 8: Airborne, bu serideki diğer büyük yarış oyunlarından biridir.
Asphalt Xtreme: Rally Racing indir

Dirt Trackin

Dirt Trackin retro yarış oyunudur. Grafikler, kontroller ve diğer unsurlar bu oyunda çok gelişmiş. Çok iyi tasarlanmış ve gerçeğe yakın yollarla,  24 farklı araba ve daha fazlasına sahip özelliklerle oyunun keyfini çıkaracaksınız. Bu oyunda kesintisiz 100 tura kadar yarış oynayabilirsiniz.  En kötü yanı paralı olması:(
Dirt-Trackin
Dirt Trackin indir

Drag Racing

Drag Racing, CSR’ye çok benzeyen bir başka sürükleyici yarış oyunudur ama onun kadar iyi değil. Her ne kadar grafiksel olarak iyi olmasa da, araç mekaniği oldukça iyi. Aracınızı neredeyse istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz. Bu işlem için fazla zaman harcamanıza gerek yok, Kullanımı oldukça kolaydır. Çok oyunculu mod özelliği de var. Eski bir oyun, ancak sık sık güncellendiği için hala en iyi yarış oyunlarından biri.
Drag-Racing
Drag Racing indir

GT Racing 2 – The Real Car Exp

 

GT Racing 2, başka bir Gameloft oyunu. Asfalt serisi kadar fazla ilgi görmese de sorun değil. 30’dan fazla üreticinin 71 farklı otomobili bulunuyor. 13 track üzerinde yarışabileceğiniz, 1.400’den fazla etkinliği olan bir oyun. Ayrıca çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz. freemium tarzı bir oyun ama ücretsiz kısmı için çok fazla özellik mevcut  Deneyeceğniz iyi yarış oyunlarından biri.
GT Racing 2 – The Real Car Exp indir

Hill Climb Racing 2

Hill Climb Racing 2, Android’deki yeni yarış oyunlarından biridir. Basit bir arayüz, renkli grafikler ve basit kontrollere sahiptir. Durmadan aracınızla tepelere tırmanmaya çalışacacaksınız. Kolay gelebilir. Ama gerçekten çok zor bir oyun. Ayrıca oyuncular araçlarını özelleştirebilirsiniz. Oyun, çok oyunculu mod olarak da oynanabilir. Bununla beraber oyun, eski cihazlarda da oldukça iyi çalışıyor. Son olarak bunun bri freemium oyunu olduğunu unutmayın.
Hill Climb Racing 2 indir

 

Horizon Chase – World Tour

Horizon Chase, 2015 yılının en iyi yarış oyunlarından biriydi. Retro tarzı bir oyun.Onlarca parça, kilidini açmak için çeşitli araçlar, ve daha fazlasına sahip bir retro(eski tarz) oyunu. Bu oyunu benzersiz kılan şey, Android TV, NVIDIA Shield TV desteği sunması ve onunla birlikte birçok oyun denetleyicisi kullanabilmesine izin vermesi. Ayrıca, çevrimiçi multiplayer modu da var. Ücretsiz sürümü, birkaç parçayı ücretsiz kullanmanıza izin veriyor. Tam sürüm için para ödemelisiniz.
Horizon Chase – World Tour

Nitro Nation Online

Bu bağımlılık yaratan yarış oyununda 100+ araba çeşidi mevcut. Özelleştirilebilir arabalarla, şaşırtıcı yarış pistleriyle oldukça heyecanlı bir oyun. Mobil cihazınızda iyi bir deneyim yaşayacağınız bir oyun. Aracınızı jantlarıyla, kasasıyla çok güzel modifiye edebilirsiniz.Çevrimiçi olarak çalışan bu oyun ile başka kullanıcılarla da yarışabilirsiniz. Tek dezavantajı freemium olması
Nitro Nation Online indir

Racing Fever

Hastası olacağınız bir başka oyun. Favori arabanızı seçin ve kıyasıya mücadeleye katılın! Muazzam ödüller içeren 6 farklı odaya katılın.
Arkadaşlarınızla kafa kafaya yarışın veya dünya genelinden rastgele oyunculara meydan okuyun. Grafikleri iyidir ve aracınızı nasıl kullandığınıza bağlı olarak çeşitli kontrol şemalarına sahiptir
Racing-Fever
Racing Fever

 

Riptide GP: Renegade

Zırhlı sürücülerin büyük şelalelerde ölüme meydan okuyan gösteriler yaptığı, şehrin su yollarında polisleri atlattıkları ve kabaran dalgalar arasında son derece tehlikeli hızlarda gaza bastıkları yerde yasa dışı su jeti yarışının geleceğini deneyimlemek isteyen oyunculara hitap eden, oldukça heyecanlı bir oyun türü. Çevrimiçi çok oyunculu modu ile heyecanın zirvesine çıkabilirsiniz. Serideki diğer iki oyun olan, Riptide GP ve Riptide GP 2 de çok iyi oyunlar. Renegade bunların en iyisi ama ücretli.
Riptide GP: Renegade indir

 

Android İçin En İyi 10 Yarış Oyunu…
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*