Android İle 3D Fotoğraf Çekmek İçin En İyi 3D Kamera Uygulamaları

Android İle 3D Fotoğraf Çekmek İçin En İyi 3D Kamera Uygulamaları

Android akıllı telefonlar artık sadece iletişim için geliştirilmiyor. Bir PC’ de ya da taşınabilir bir bilgisayar da yaptığınız birçok şeyi artık bu akıllı cihazlarla da yapabiliyorsunuz. 3D boyutlu resim çekme,tasarlama bile artık bu cihazlar için hiç de zor değil. Bu yazımızda Android ile 3D fotoğraf oluşturabileceğiniz en iyi uygulamaları derleyeceğiz.

Phogy
phogy

Phogy 3D(3B) görüntü oluşturmaya izin veren en iyi Android kamera uygulamalarından biridir. Fotoğraf çekerken biraz telefonu hareket ettirerek 3D efekti yeniden oluşturmanızı sağlar. Çekimlerinizi paylaşabilmeniz için sosyal ağlarla tamamen entegre edilmiştir. Ayrıca, yakaladığınız görüntüleri düzenlemenize, filtreler uygulamanıza izin verir. Tek olumsuz yönü görüntüyü her cihazda görebilmek için uygulamanında o cihazlarda olması gerekir; aksi takdirde görüntü video biçiminde açılacak ve uygulanan 3D efektini kaybedecektir .
Phogy indir


3D Camera
3d-camera1

3D Kamera fotoğraf çekmek ve onlara üç boyutlu efekti vermek için çok eğlenceli bir uygulamadır. çekimleri ya da düzenlemenizi animasyonlu GIF olarak kaydedebilirsiniz.Bu harika 3D stereo fotoğraflar oluşturmak için herhangi bir ek donanım gerekmez.Aynı zamanda sosyal ağlarla,( Instagram, Facebook, Twitter) paralel entegrasyon sağladığı için çalışmalarınızı paylaşabilirsiniz.
 3D Camera indir


Camera 3D
camera-3d

Bu uygulama yukarıda listelenen uygulamalardan çok farklı 3D fotoğraflar oluşturmanıza olanak sağlayan benzersiz bir Android uygulamasıdır. Bir nesnenin birden fazla anlık görüntüsünü farklı konumlarda çekiyorsunuz, ardından yazılım otomatik olarak 3D bir fotoğraf üretiyor. Parmağınız kullanarak ekranda nesneyi gerçek 3D ortamda olduğu gibi döndürebilirsiniz. Ayrıca, bunları bu veya özel bir uygulama olmadan başka herhangi bir cihazda görüntülemek için sonuçları 3D GIF formatında import edebilir yani dışa aktarabilirsiniz.
Camera 3D indir


Make it 3D
make

Program akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak 3D resimler çekmenize olanak tanır. Biraz sabır ve birkaç denemeyle iyi sonuçlar alabilirsiniz, Bununla beraber  bu uygulamanın daha ilginç yanı, galerinizde resimllerinize stereoskopik derinlik katarak 3D görüntüler oluşturabilirsiniz.
Make it 3D indir

Android İle 3D Fotoğraf Çekmek İçin En İyi 3D Kamera Uygulamaları
Kullanıcı Puanı: 5 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*