Android Oyunlarını PC’de Oynamak

Android Oyunlarını PC’de Oynamak
Android Oyunlarını PC’de Oynamak
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)

Google Play Store’da bulunan Android oyunlarını PC veya Mac’te oynamak mı istiyorsunuz?

Mobil cihazların gelişmesiyle paralel olarak gelişen mobil oyun sektörü;Temple Run,  Asphalt ve Real Racing gibi oyun serilerini bizlerle buluşturmuştu. Peki, sadece mobil platformda oynanabilen bu oyunları PC veya Mac cihazlarınızda oynayabileceğiniz aklınıza geldi mi?

Belki de birçoğunuzun bildiği BlueStacks uygulaması ile bu işlem mümkün hale geliyor. BlueStacks uygulamasını indirdikten sonra tüm Android oyun ve uygulamalarına bilgisayarlarınızdan ulaşabileceksiniz. Programı yükledikten sonra eğer varsa bir Gmail hesabınız giriş yapmanız gerekiyor. Eğer Gmail hesabınız bulunmuyorsa ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Google Play Store’daki her şeyi PC’de kullanabilirsiniz

Sade bir arayüze sahip olan BlueStacks uygulamasında yapmanız gereken tek şey istediğiniz oyun veya uygulamanın üzerine çift tıklayıp indirmek olacak. Google Play Store‘da bulunan Real Racing 3, Temple Run,Virtua Tennis,Subway Surfers ve pek çok oyunun da yer aldığı programı ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Tarafından Yusuf URAK
bugünkü aklım olsaydı dün yaptıklarımı yapmazdım,dün yaptıklarımı yapmasaydım bugünkü aklım olmazdı..

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*