Android Telefonlar İçin En İyi Takvim Uygulamaları

Android Telefonlar İçin En İyi Takvim Uygulamaları

Android için aşağıdaki takvim  uygulamaları, yoğun iş temponuzda ve kişisel hayatınızda randevu ve çalışmalarınızı eksiksiz yönetmenize yardımcı olacak.Bu android takvim uygulamaları ile günlük faaliyetlerinizi daha kolay ve eksiksiz organize etmek için epey işinize yarayacak gibi.

UYGULAMALARIMIZ;

Calendar widget: month
calendar-widget-month-android

Bu Android için en iyi takvim uygulaması. Bu uygulamanın, ana ekranda sorunsuz bir şekilde entegre olacak bir güzel widget’ı de vardır. Kullanımı kolay ince,özelleştirilebilir zaman ayarlama, çok farklı temalar ile gelen bu uygulama oldukça hoş.Bununla beraber sahip olduğu etkileyici arayüz sizi daha çok etkileyecek. Tek eksiği reklam içermesi:(
Download Calendar Widget: Month


Google calendar
google-calendar-android-app-widget

Bu orijinal uygulama Google Android uzmanlarının geliştirdiği bir uygulama.Oldukça kullanışlı bir takvim. Gmail ile paralel çalışan verimli bir uygulama.Kullanımı kolay, arayüzü renkli, telefonunuzdaki diğer takvimlerle ile kolay entegrasyon olan bir uygulama.
Download Google Calendar Here


Business calendar 2
business-calendar-2

Bu takvim ilr iş hayatınızı yönetmek için kullanabileceğiniz güçlü bir uygulama. Bu uygulama, Android akıllı telefonu veya tableti yavaşlatmadan arka planda çalışır.İş etkinliklerinizi ve randevularınızı yönetebilirsiniz. Dahili hava durumu özelliği ile hava raporları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.En büyük dezavantajı tamamen ücretsiz olmaması.
Download Business Calendar 2


Simple calendar

simple-calendar-widgetBasit ama zarif bir takvim uygulaması. Bu küçük ama kullanışlı özelliklerle dolu. Belleği yormaması, az alan kaplaması, reklam içermemesi ve diğer takvim uygulamaları ile paralel çalışması en büyük artılarından
Download Simple Calendar Widget


İslami (Hicri) Takvim
islamic-hijri-calendar

Bu uygulama çok yararlı ve dünyadaki Müslümanlar için en popüler takvim uygulama.  Hicri takvimin yanısıra Miladi takvimi de destekler. ve aralarında dönüştürmeyi sağlar.Kuran ve hadis ile donatılmış oldukça güzel bir uygulama. Farklı temalar ile sizi cezbedecek bir uygulama.
Download Islamic (Hijri) Calendar

Woman diary (calendar)
woman-diary-calendar

Çekici bir kullanıcı arayüzü ile kullanımı kolay olan bu uygulama bayanlar için tasarlanmış Bir bayanın sağlığı için tasarlanmış, gününü ve saatini yapacağı işlere göre ayarlama yapmasına yardımcı olacak güzel bir uygulama .Ayrıca bebek sahibi olmak isteyen anne adayları için döngüyü takip etme adına oldukça faydalı. Tek kötü yanı ücretsiz sürümü için oldukça çok reklam içermesi.
Download Woman diary (calendar)


GO Calendar Widget
go-calendar-widget

Basit ve hızlı, oldukça etkili ve harika bir takvim. Ana ekrana gelecek takvim ile oluşturacağınız kayıtlarla gündeminizi çok rahat takip edebilirsiniz.Yaklaşan olayları görüntülemek için ay görünümünü veya ajanda görünümü kullanabilirsiniz.
Download GO Calendar Widget Here


DigiCal Calendar agenda
digical-calendar-agenda

Bu, Google takvim için en iyi takvim uygulamalardan biridir. Bu uygulama, Özellikle yoğun iş hayatınızı daha verimli ve düzenli hale getirmek için oldukça faydalı bir takvim. Oldukça şık ve kolay kullanıma sahip bu uygulama oldukça işinize yarayacak.
Download DigiCal Calendar Agenda

Android Telefonlar İçin En İyi Takvim Uygulamaları
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*