Android Telefonlarınızda Dosyalarınızı Gizleyecek Uygulamalar

Android Telefonlarınızda Dosyalarınızı Gizleyecek Uygulamalar

Bir kişinin sahip olacağı en önemli haklarından biri, üçüncü şahıslara karşı kullanacağı gizlilik hakkıdır. PC,telefon,tablet gibi cihazlarımızda başkalarının görmesini istemediğimiz çok sayıda resim, video gibi dosyalarımız mevcut.Bununla beraber banka hesap bilgilerimizin başkalarının görmesini engellemek çok önemli bir durum. Aksi durumda başınız çok ağrıyabilir.
Bu yazımızda sizlere cep telefon ya da tabletlerde başkalarından gizleyeceğiniz dosyalarınız için kullanabileceğiniz uygulamalardan bahsedeceğiz.


1. KeepSafe
keepsafe

Ücretsiz kaliteli bir dosya gizleme uygulaması.  KeepSafe kendi kullanıcıları için gizleme noktasında rakipsiz bir koruma sunar. Ayrıca, bu uygulamanın sahip olduğu belki de en önemli özelliği “Son Uygulamalar” listesinde görünmemesi, bu sayede şüphe ve iz ortadan kalkacak ve dosyalarınız güvende ve gizli kalacak.


2. Hide Pictures in Vaulty
hide-pictures-in-vaulty

Android cihazlarda dosya gizlemek için güzel bir başka uygulama –  Hide Pictures Vaulty, etkileyici bir özellik listesi ile size mükemmel bir koruma sağlar ve verilerinizi yalnızca sizin için görüntüleme seçeneği sunar.


 ilişkili Sorunlar:
>> Telefon Görüşmelerini Kaydeden En İyi Ücretsiz Android Uygulamalar
>> Android Telefonlar İçin En İyi Takvim Uygulamaları

3. Vault-Hide SMS, Pics & Videos
vault-hide-sms-pics-videos

Medya dosyalarından SMS mesajlarınıza kadar her şeyi gizleyebileceğiniz güvenli bir uygulama. Artık bu uygulama sayesinde, kişisel verilerinizi kimlerin göreceği konusunda tam kontrole sahipsiniz.


4. File Hide Pro
file-hide-pro

Akıllı telefonunuzdaki her şeyi meraklı gözlerden kaçırmanın harika  bir yolu.Dosya gizleme noktasında Android uygulamaları arasında iş yapan bir uygulama. Gizlediğiniz dosyalarınıza erişmek için, Tip Calculator’a basmanız gerektiğini unutmayın.

Android Telefonlarınızda Dosyalarınızı Gizleyecek Uygulamalar
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*