Android Telefonunuzda Çocuklar için Sınırlamalar Getiren Uygulamalar

Android Telefonunuzda Çocuklar için Sınırlamalar Getiren Uygulamalar

Android akıllı bir telefonunuz var ve çocuğunuz sürekli bu telefonla uğraşıyor ve yanlış birşey yapacak diye korkuyorsanız bu yazımız tam size. Aslında en doğru olan telefonu çocuğa yaklaştırmamak ama mecbur olduğunuzda işin rengi biraz değişiyor. Eline akıllı telefonu alan bazı çocuklar, sosyal medya uygulamalarına girip yanlış şeyler paylaşabiliyorlar ya da whatsApp gibi popüler mesajlaşma uygulamalarında rastgele kişi ya da gruplara istemediğiniz ses ya da resim gibi mesajlar atabiliyorlar. Bu durumun önüne geçmek istiyorsanız aşağıdaki uygulamalardan biri işinize yarayabilir.

Applock:
Bu uygulama, telefon aramaları hariç, telefonunuzda veya tabletinizde hemen hemen her şeyi kilitlemenizi sağlar. Tek tek uygulamaları, fotoğrafları, Google Play’i vb.  istediğiniz uygulamayı kilitleyebilirsiniz.
Google Play Store’den İndir
appblock

Kids Place Parental Control:
Kids Place, çocukların yeni uygulamalar yüklemesini, telefonla arama yapmasını, mesaj göndermenizi veya para harcayabileceğiniz diğer işlemleri yapmasını önler. Bu uygulama ile istediniz uygulamayı engelleyebilir, istediğiniz uygulamayı açabilirsiniz.
Google Play Store’den İndir  
kid_lock 

Screen Time Parental Control:
Çocuğunuzun cihaz üzerinde geçirdiği süreyi sınırlamak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Screen Time ebeveyn kontrolünü sağlamak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri.
Google Play Store’den İndir 
screentime

McAfee Safe Family:
McAfee’nin bu uygulaması, diğer uygulamalarda bulunan pek çok özelliğe sahip ve istediğiniz web sitelerini kısıtlamak gibi çok güzel özellikleri mevcut  Applock veya KidsPlace kadar iyi olmasa bile sadece bir uygulama için sınır getirecekseniz işinize oldukça yarayabilir.
Google Play Store’den İndir.
mcafe
Android Telefonunuzda Çocuklar için Sınırlamalar Getiren Uygulamalar
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*