Android ve iOS için Wi-fi Noktalarını Bulan Uyguma…

Akıllı telefon artık o kadar çok popüler ki. Çok akıllı olan bu mobil cihazların olmazsa olmazı, daha doğrusu akıllı olmasını sağlayan en önemli kaynağı tabii ki internet. Bu kaynak olmasa çok da akıllı cihazlar değiller hani. Akıllı cihazlarınızın internete bağlanması için gerekli olan Wi-fi ağının artık her yerde olduğunu düşünürsek bu yazımızda sizlere gittiğiniz yerlerde, <örneğin bir cafe de kahve içerken internette sörf etmek için> etkin Wi-Fi ağlarını bulacak Sky WiFi Finder uygulamasından bahsedeceğiz.

Sky WiFi Finder (Android için, iOS için)
sky-wifi-finder

Basit ve son derece kullanışlı olan bu uygulama gördüğümüz en iyi araçlardan bir diğeri. Bununla birlikte, uygulamayı kullanmak için, İnternet’e bağlı olmanız gerekiyor ve bir dokunuşla konumunuzu belirleyerek, size etrafınızdaki tüm kamu(ücretsiz) Wi-Fi noktalarını gösterecek bir uygulama. Bu uygulamanın hem Android hem de iOS için mevcut olması, bu uygulamayı Wi-Fi etkin noktaları üzerinden İnternet’e bağlı kalmak isteyen tüm kullanıcılar arasında çok popüler hale getiriyor.


Android ve iOS için Wi-fi Noktalarını Bulan Uyguma…
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*