Android ve iOS İçin Temizlik Araçları

Android ve iOS İçin Temizlik Araçları

Temizleme araçları, telefon hafızasını çarçabuk temizlemek için basit çözümler sunarlar. Bu yazımızda, Android ve iOS için en başarılı temizlik araçlarını tanıtacağız. 


ANDROID için;
>> CCleaner
ccleanerUzun yıllar Windows bilgisayarların sabit disklerini temizleyen CCleaner,  Android platformu için de ücretsiz hizmet veriyor. Bu araç sayesinde, önbellek, galerideki önizleme verileri ve WhatsApp üzerinden gönderilen videolar ya da görseller gibi gereksiz verileri dökümanları başarılı bir şekilde temizliyor. Bu araç, resim ve videoları silmeden önce kullanıcının ilgili dosyaları kontrol etmesine izin veriyor.

indirCCleaner indir


iOS için;
>> PhoneClean iOS
phonecleanBu araç için iPhone, iPad ve iPod’ların CCleaner’ı söylersek yanılmayız. Farkları ise 
PhoneClean’in, esasen mobil cihazınızda çalışan bir uygulama olmaması. Aracın kullanılabilmesi için Mac veya bilgisayarınıza yüklenmesi gerekiyor. Ardından USB kablo ile bilgisayarınıza bağladığınız mobil cihazınız, otomatik olarak PhoneClean tarafından taranıyor. PhoneClean’in ücretsiz sürümü için tüm temel temizleme özelliklerini sunuyor.

indirPhoneClean indir

Android ve iOS İçin Temizlik Araçları
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*