Android’de Bildirim Geçmişi Nasıl Görüntülenir?

Android akıllı telefonumuza her gün onlarca bildirim geliyor. Bazen iş yoğunluğundan ya da yanlışlıkla kaydırıp ortadan kaldırabiliyoruz.
Peki bu sildiğimiz bu bildirimleri bir daha görme yolu mevcut mu? Android’de tüm bildirim geçmişini görmenin kolay bir yolu var mı?
Evet, bunun bu bildirim geçmişini görmenin kolay bir yolu mevcut.
Bunun için yapmanız gerekenler şunlar;
Android ekranınızın kilidini açın ve giriş sayfasındaki herhangi bir yere uzunca basın.
Yeni bir menü açılır ve üretici firmalara göre üç,dört,beş ya da altı seçenek bulunur. Burada yer alan Widget’ları seçin.
Widget’ı seçtikten sonra burada yer alan kısayolları ve sonra Ayarlar‘ı seçin. Bazı cihazlarda Ayarlar Kısayolu 1×1 şeklinde de olabilir.

bidirim günlüğü

Siz Ayarlar ya da  Ayarlar Kısayolu 1×1 seçtikten sonra yeni bir pencere açılır. Bu pencerede yer alan Bildirim günlüğü’nü seçin. Seçimden sonra bu kısayol ekranınızda yer alacaktır. Ekranınızda yer alan Bildirim günlüğü’ne tıklayıp, bildirim geçmişinizi görebilirsiniz.

Android’de Bildirim Geçmişi Nasıl Görüntülenir?
Kullanıcı Puanı: 3.2 (2 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*