Android’de GPS Konumunuz Nasıl Değiştirilir?

Android’de GPS Konumunuz Nasıl Değiştirilir?

Android bir kullanıcı için GPS konumu oldukça önemlidir. Eğer yolculuk yapıyorsanız ya da bir yerlere ulaşmak istiyorsanız, Google Haritalar uygulamasında konumunuz çok önemlidir.
Ancak bazı durumlarda GPS konumuzun doğru olmasını istemeyebilirsiniz. Hele ki Pokemon Go gibi bir oyun oynuyorsanız, bu sahte konumlama sizin için önemli olabilir.

Bunun için, Android’de GPS konumunuzu nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Android’de konumunuzu değiştirmek istiyorsanız, Fake GPS GO Location Spoofer Free uygulamasını kullanabilirsiniz.(indirmek için uygulamaya tıklayın)
Uygulamayı indirip çalıştırdığınızda sahte konumlara izin verebilmeniz için aşağıdaki gibi bir diyalog kutusu ekrana gelecektir. Burada yer alan Enable Mock Locations kısmına dokunun.

fake gps 1

Bu dokunma işleminden sonra Geliştirici seçenekleri ekrana gelecektir. Eğer Geliştirici seçenekleri aktif değilse burayı tıklayarak, nasıl aktif yapıldığını öğrenebilirsiniz. Açılan geliştirici seçeneklerinden Sahte konum uygulaması seç seçeneğineaşağıda gösterildiği gibi dokunun.


 

İlişkili Sorun Android’de GPS Nasıl Hızlandırılır?fake gps 2

Dokunma işleminden sonra ekrana gelen uygulamalar listesinden, aşağıda gösterildiği gibi Fake GPS Free seçin.

fake gps 3


Bu işlemlerden sonra Fake GPS Free uygulamasını tekrar açın ve Accept(kabul et) düğmesinden sonra kendinize bir konum seçebilirsiniz. Seçtiğiniz yere çift tıklayın ve hemen sağında yer alan kırmızı oynat düğmesine tıklayın.

Android’de GPS Konumunuz Nasıl Değiştirilir?
Kullanıcı Puanı: 4.9 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*