Android’de Silinen WhatsApp İletileri Tekrar NASIL Okunur?

Android bildirim günlüğüne gelen, siz o bildirimleri okuduktan sonra silerseniz bir daha o bildirimleri okuyamazsınız. Bu durum WhatsApp iletileri için de geçerli.
Eğer gelen WhatsApp mesajlarını okuduktan sonra sildiyseniz, bu mesajları küçük bir araçla bildirim günlüğü özelliği ile tekrar okuyabilirsiniz.
Bunun için Google Play Store’ye gidin ve Notification History Log uygulamasını indirin.

Notification History Log

>>  Uygulamayı indirdikten sonra çalıştırın ve bu işlem için gerekli izinleri sağlayın.
>> 
Bu, tüm eski bildirimlerinizi almak için ihtiyaç duyduğunuz tek uygulamadır. Bu uygulamayla, son zamanlarda temizlediğiniz eski bildirimleri bulabileceğiniz Bildirim Geçmişi Günlüğü’ne erişebilirsiniz. Bu sayede, WhatsApp silinen bir mesajın bildirimini güncellese de, uygulama içinde kalmaya devam edecektir. Aslında uygulama hem orijinal iletiyi hem de ‘ileti silindi‘ bildirimlerini gösterir.
>>
Ayrıca Bildirimler Geçmişi“ne dokunarak Android’de gömülü olan  yerel bildirim günlüğüne de erişebilirsiniz.
>> Bununla beraber, bildirim günlüğünün boyutunu ayarlardan yönetebilir ve bildirim geçmişini, uygulamayı her başlattığınızda varsayılan olarak açmak üzere etkinleştirebilirsiniz.


İlişkili Sorun Android’de Bildirim Geçmişi Nasıl Görüntülenir?

Android’de Silinen WhatsApp İletileri Tekrar NASIL Okunur?
Kullanıcı Puanı: 4.8 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*