Android’de Videoları indirmek için En İyi Araç Hangisi?

Bazen öyle videolar hoşumaza gider ki oldukça büyülenir ve bu videoları hemen cihazımıza indirmek isteriz. Fakat maalesef, web sitelerinin çoğunun Android cihazımıza doğrudan video indirmesine izin vermediği için bunu yapamıyoruz.

Ancak artık KeepVid uygulaması var.  KeepVid Android uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilir ve Youtube, DailyMotion , Vimeo, Vine, Instagram, Facebook gibi popüler 10000’den fazla web sitesinden istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

keepvid

KeepVid Studio’nun ürünü olan bu uygulama 10 yılı aşkın bir süredir dijital ortamda ve geliştirdikleri yazılımlarla oldukça prestijliler.

KeepVid Android uygulamasını başlıca özellikleri şunlar;

  • Hızlı İndirme : Android cihazlar için en hızlı video indirme programından biridir. Deneyip görebilirsiniz.
  • Videoları HD olarak indirebilirsiniz.: 2K, HD ve UHD dahil olmak üzere farklı çözünürlüklerde video indirmenizi destekler.
  • Dahili Web Tarayıcısı : Bu dahili web tarayıcısıyla herhangi bir video web sitesini ziyaret edebilir ve videoları doğrudan Android cihazınıza indirebilirsiniz.
  • Ücretsiz Video İndirme : En sevdiğiniz videoları, tek kuruş ödemeden Android cihazınıza ücretsiz indirilebilirsiniz
  • Toplu İndirme : Uygulama, zaman kazanmanız noktasında bir seferde birden fazla video indirmenize olanak tanır.

Uygulamanın en büyük eksiği Google Play Store’yer almaması ve rahatsız edici reklamların olması.

Bu uygulamanın aşağıda gösterildiği gibi kolay kullanımı arayüzü sayesinde, kullanıcıların farklı web sitelerindeki videoları aramasını ve Android cihazlarında indirmesini kolaylaştırıyor.

keepvid1.

Discover seçeneği, Android cihazınızdaki en eğlenceli videoları görüntülemenize veya indirmenize izin verir. Bu videoları sevdiklerinizle doğrudan KeepVid‘in arayüzünü kullanarak paylaşabilirsiniz.
keepvid2 düğmesine dokunarak ekrandaki listeye yeni web siteleri de ekleyebilirsiniz. Uygulama da video indirme oldukça basit. İstediğiniz siteye gidin ve talimatlara uyun yeter. Çünkü uygulama nasıl video indireceğinizi basit olarak size gösteriyor. Artık istediğiniz web sitesinden(onbinden fazla web sitesi) videolarınızı güvenle HD kalitesinde indirebilirsiniz.


İlişkili Sorunlar

Virüse Bulaşmamak İçin Google Play Store’de Uygulama İndirirken Dikkat Etmeniz Gerekenler.
Tüm Android Uygulamalarınızdaki Reklamlar Nasıl Engellenir? | Kesin Çözüm…

Android’de Videoları indirmek için En İyi Araç Hangisi?
Kullanıcı Puanı: 5 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*