Apple, iOS 10.3 Sürümünü Piyasaya Sürdü.|İşte Yenilikler…

Apple, iOS 10.3 Sürümünü Piyasaya Sürdü.|İşte Yenilikler…

Apple, iOS 10.3 işletim sistemine yönelik güncellemeleri başlattı. Bu yeni sürüm kullanıcı deneyimlerini iyileştirirken, mevcut hataları gidererek sistemi daha da hızlı hale getirdi.

iOS 10.3’teki en büyük yeni özellik, AirPods’ları Find My iPhone aracılığıyla bulmak için verilen destek. Bu sayede işletim sistemi geçerli veya son bilinen konumunu göstererek, kablosuz kulaklık olan AirPods’ları daha çabuk bulmanıza yardımcı olacak bir özellik.

Siri, iOS 10.3’te daha da geliştirilmiş. Sürüş servisleriyle gezinti programlarınızı kontrol etmek, faturaları ödemek, arabanızdaki yakıt seviyesini ve kilit durumunu kontrol etmek gibi yeni özelliklerle donatılmış bir Siri var yeni sürümde. Ancak aracınızın Siri’yi destekleyen bir uygulamaya sahip olması gerekiyor.

iOS 10.3 ile yeni güncellemeyle beraber CarPlay‘i daha da geliştirdi. Bu sayede araba park etmek için iPhone telefonunuzdan daha fazla yararlanacaksınız. Ayrıca Apple, CarPlay arayüzünde uygulamaları hızlı bir şekilde başlatmayı da kolaylaştırdı.

 

Apple, iOS 10.3 Sürümünü Piyasaya Sürdü.|İşte Yenilikler…
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*