Applock Bypass | Şifresiz Gezinme

Applock Bypass | Şifresiz Gezinme
Applock Bypass | Şifresiz Gezinme
Kullanıcı Puanı: 5 (1 votes)

Bildiğimiz gibi akıllı telefonlarımızda ekran kilidi ile yetinmeyip uygulamaların girişinede şifre koyarız.  Genel kullanıcı kitlesi bu tür programlar arasından applock kullanırken, diğer şifreleme programlarını kullanan kullanıcılarda elbette ki bulunmaktadır. Peki bu uygulama şifreleyen app’leri nasıl şifresiz gezinebiliriz veya nasıl atlatabileceğimizi yazılı olarak anlatacağım.

 

  1. Kapat butonuna basılı tutarak Güvenli modda yeniden başlat yazısına tamam deyiniz. Güvenli Mod telefonun herhangi bir uygulamanın yönetici olarak çalışmasına izin vermez.

 

 

sketch-1485931297056

2. Telefonunuz yeniden başlayınca alt taraflarda Güvenli Mod yazısını gördüyseniz buraya kadar tamam. Simdi istediğinizi şifresiz yapabilirsiniz ama sadece sistem uygulamalarına erişim sağlanır. Simdi işe tam erişim sağlamak için uygulamayı kaldıralım. Ayarlar>Uygulamalar>Applock>Uygulamayı Kaldır diyoruz ve yeniden başlatıyoruz.

 

PicsArt_02-01-09.10.52

3.Telefonunuzu yeniden başlatın ve tüm uygulamalra erişim kazandınız.


 


 

Tarafından Cris ED

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*