Bilgisayarda Android Oyunları Nasıl Oynanır?

Bilgisayarda Android Oyunları Nasıl Oynanır?

En sevdiğiniz, favori Android oyunlarını ya da  Android uygulamalarınızı PC’nizde kullanmak kulağa oldukça hoş geliyor? Peki bu mümkün mü? Bu sorunun cevabı sizleri mutlu edecek. Çünkü basit bir yöntemle bunu yapmanız mümkün.

Android uygulamalarını,oyunlarını Windows bilgisayarda doğrudan yüklemek ve çalıştırmak mümkün değildir. Bunun için, bilgisayarımızda Android uygulamalarını veya Android oyunları çalıştırmamıza, test etmemize izin veren birkaç program var. Bunlar içerisinde en basit ve en iyi program olan BlueStacks yazılımını bu iş için kullanacağız.

BlueStacks Nasıl Kurulur ve Kullanılır:
>> 
Öncelikle programı burayı tıklayarak, ücretsiz indirin.
bluestacs>> Programı indirdikten sonra çalıştırıp yükleyin.
bluestacs1
>> Aşağıda resimde görüldüğü gibi kurulum tamamlandıktan sonra, 
program sizden Google Hesabınızı eklemenizi ister. İşlem tamamlandıktan sonra BlueStacks, Windows bilgisayar üzerinde çalışan bir program değil, bir Android telefonu gibi görünecek.
bluestacks3
>> Google hesabınızı ekledikten sonra, yüklemek üzere uygulamaları arayabileceğiniz veya halihazırda yüklü olan uygulamaları çalıştırabileceğiniz Android cihazınızın ekranını masaüstünde göreceksiniz. İstediğiniz uygulamayı indirebilir, istediğiniz oyunu telefonunuzda oynadığınız gibi bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Uygulamayı,oyunuil tam ekran yapıp, Dil, klavye ayarları, tarih ve saati ayarlama, hesapları yönetme, uygulamaları yönetme vb. özelliklerini değiştirebilir, cihazınızın ekran fotoğrafını alıp Facebook, Instagram gibi sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.
bluestacs4


İlişkili Sorunlar

Bilgisayarda Android Oyunları Nasıl Oynanır?
Android Cihazınız İle PC’nizi Uzaktan Kontrol Edin
Samsung DeX İle Galaxy S8 ve S8+(plus) Akıllı Telefonlarınızı Bir Masaüstü Bilgisayarına Dönüştürebilirsiniz?

Bilgisayarda Android Oyunları Nasıl Oynanır?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*