Çalınan Ya da Kaybolan iPhone Telefonunuzu Bulmak İçin En İyi Hırsız Bulma Uygulamaları

Çalınan Ya da Kaybolan iPhone Telefonunuzu Bulmak İçin En İyi Hırsız Bulma Uygulamaları

iPhone akıllı telefonunuz kayboldu ya da çalındı mı? Ne yapmanız gerekiyor. Bu konuda yardımcı uygulamalar var mı? Artık iPhone cihazınızı hırsızlık ve kaybolma durumlarına karşı koruyun uygulamalar var ve bizler, sizler için bu konuda en iyi 3 uygulamayı bulup derledik.


1. Find My iPhone 
find_my_iphone1

Telefonuzu kaybettiğinizde kullanmanız için yapılmış çok güzel bir mobilme hizmetidir.Sadece iPhone 4, iPad ve iPod Touch 4G için ücretsizdir. Bu uygulama iCloud ile entegre olarak telefonunuzda bulunan bir uygulama. İşlevi ise gayet basit, iphone’unuz kaybolduysa veya çalındıysa ve uygulama telefonunuzda aktif halde ise telefonunuzu bulmanıza, arayıp mesaj atmanıza hatta uzaktan kapatmanıza yarıyor.


2. Prey Anti-Theft
prey

Prey en eksiksiz ve ücretsiz anti-hırsızlık uygulamasıdır. Bu kaybolan ya da çalınan iPhone, iPad ve Mac dizüstünüzü bulmasına olanak tanır. Bu uygulamayla tek bir hesap ile 3 cihaza kadar koruma sağlayabilirsiniz. Ayrıca size uzaktan akıllı  cihazınızın ön ve  arka kamerasıyla  ve daha pek çok özellikleri ile fotoğraf çekerek ortam hakkında bilgi toplayabilir, harita üzerinde iPhone ya da iPad’inizi bulabilirsiniz. Bu uygulama iOS 4.3 gerektiriyor  Prey Anti-Theft uygulaması sadece iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu ve sonradan iPhone 5 için optimize edilmiştir.


3. SecureIT Anti-theft
security-it

Eğer iPhone kaybederseniz ya da unutursanız bir yerlerde , bu SecureIT Anti-theft hırsızlık uygulaması ile cihazınızı uzaktan bularak kilitlemenize, verilerinizi silmenize veya bir uyarı sesi göndermenize olanak sağlar  Bu uygulama ücretsiz ve prim için kullanılabilir. Yukarıdaki bağlantı bu uygulamanın ücretsiz sürümü yüklemek için olanak sağlar.Bununla beraber Telefonumu bul özelliği kaybolan telefonunuzu harita üzerinde gösterir. Remote Lock özelliği cihazınıza uzaktan müdahale etme imkanı sunar. SecureIT Anti-theft, iPhone uygulaması iOS 5 veya sonraki sürümünü gerektirir.Bu iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu ve aynı zamanda iPhone 5 için optimize edilmiştir.

Çalınan Ya da Kaybolan iPhone Telefonunuzu Bulmak İçin En İyi Hırsız Bulma Uygulamaları
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*