Cep Telefonunuz için Ücretsiz En iyi VPN Uygulaması Hangisi?

Cep Telefonunuz için Ücretsiz En iyi VPN Uygulaması Hangisi?

VPN NEDİR?
VPN, Virtual Private Network (Sanal Özel Ağ) teriminin kısaltılmış halidir ve en temel anlamıyla internete başka bir IP adresi üzerinden bağlanmanızı sağlayan hizmettir. VPN, bağlantınızı güvenli hale getirir ve herhangi bir ağa bağlanırken sizin bağlantınızı şifreler ve kimliğinizin bulunamamasını sağlar.


Cep telefonlarında kullanacağınız ücretsiz en iyi VPN uygulamasını sizlerle paylaşacağız. Opera VPN uygulaması ile, Android ve iPhone telefonlarda tamamen ücretsiz bir Vpn deneyimi yaşayabilirsiniz.  Vpn uygulamaları özellikle ülkemizde çok sık kulanılan servislerin başında geliyor. Kullandığınız sosyal medya uygulaması veya siteye erişimin durdurulması durumunda Opera aracılığıyla bu sınırları aşabilirsiniz. Ücretsizolmasına rağmen neredeyse ücretli uygulamalardan bile daha hızlı ve güvenli olduğunu söyleyebiliriz.Opera VPN ile, reklamları engelleyebilir, sanal konumunuzu değiştirebilir ve sitelerin web’de sizi izlemesini önleyebilirsiniz.

Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olduğu için amatör kullanıcılar bile uygulamayı kolaylıkla kullanabilir. Windows bilgisayarlarınıza, android telefonlarınıza veya iPhone telefonlarınıza uygulamayı indirmek için Tıklayın

Google Play , Apple store veya Windows store üzerinden de Opera VPN araması yaparak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı telefonumuza yüklüyoruz.
Uygulamayı çalıştırdığınız zaman oldukça basit bir arayüzle karşılaşacaksınız.

  1. Ekrandan VPN bağlantısı kurabilirsiniz.
  2. Menüde bağlı olduğunuz Wi-Fi için güvenlik testi yapabilirsiniz.
  3. Son menüde gezindiğiniz websiteler için güvenlik duvarını aktif edebilirsiniz.

VPN bağlantısı kurmak için “Connect” butonuna dokunuyoruz. Bağlantı kurulduktan sonra telefonunuzun bildirim ekranında “Kilit” simgesi göreceksiniz. Artık internette dilediğiniz gibi dolaşabilirsiniz.
opera-vpn
Change region” seçeneği ile bulunduğunuz konumu değiştirebilirsiniz. (Kanada , ABD, Germany) Dilediğiniz ülkeler arasında geçiş yapabilirsiniz.
Opera vpn ile  ABD, Kanada, Singapur, Almanya, Fransa ve daha fazlasındaki sunucular yoluyla internete bağlanmanıza, böylece izinizi gizlemenize olanak tanıyor.

Cep Telefonunuz için Ücretsiz En iyi VPN Uygulaması Hangisi?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*