E-Tab 4 Tablet Bilgisayarlarda V Sınıf Kullanımı

E-Tab 4 Tablet Bilgisayarlarda V Sınıf Kullanımı

Tabletinde V Sınıf uygulamasını gören öğretmenler, giriş yapmaya çalıştığında eşleşmeyle ilgili bir hatayla karşılaştılar. Bu hatanın sebebi, eba hesabınızın tanınmıyor oluşu. Şimdi V Sınıf’a sorunsuzca girebilmeniz için neler yapmanız gerektiğini görelim.


 

Sınıf Uygulaması Nasıl Çalıştırılır?

Bunu yapmak için eba market’te bulunan, EBA Hesap uygulamasını indirmemiz gerekiyor.
EBA Hesap uygulamasının üzerine tıklıyoruz.
Sol tarafta bulunan “İndir ve Kur” seçeneğine tıklıyoruz.
Sağ altta bulunan “yükle” butonuna basarak yüklemeyi tamamlıyoruz.
Kurulumu tamamlamış olduk. Artık uygulama bizi tanıyacaktır. V Sınıf uygulamasını çalıştırdığınızda, karşınıza kullanıcı adı şifre ekranı gelecektir. Bu bölüme TC Kimlik Numaranızı ve EBA şifrenizi gireceksiniz. Artık V Sınıf uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

F@atih wifi ağına nasıl bağlanılır? F@tih ağ şifresi nedir?

Yukarıda da bahsettiğim gibi E-Tab 5 tablet bilgisayarlar okullarda bulunan Access Point’lere otomatik olarak bağlanıyor. Fakat E-Tab 4’lerde böyle bir durum söz konusu değil maalesef. Şifreyi kendimiz girmek durumundayız.
Wifi ağı listesinde bulunan F@atih ağını seçiyoruz ve şifre ekranına,


“{1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}” yazarak bağlanıyoruz. Tırnak işaretleri olmadan yazmanız gerekiyor. Şuan için geçerli olan şifre bu ancak zamanla değişebileceğini ve bu şifrenin geçersiz olabileceğini lütfen unutmayın.

Kaynak>>>bilisimmeraki.com

E-Tab 4 Tablet Bilgisayarlarda V Sınıf Kullanımı
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*