En İyi Android Kule Savunma Oyunları Hangileri?

En İyi Android Kule Savunma Oyunları Hangileri?

Android cihazınız için yeni oyunlar bulmak, keşfetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Android deyince çoğu kullanıcının aklına hemen oyunlar geliyor. Hele ki sürükleyici oyunlar oldu mu, Android oyunlarının üstüne zaten oyun bulmak çok zor. Bu oyun türlerinden olan kule savunma oyunları ise ilk başta sıkıcı olsa bile sonraki aşamalarda elinizden bırakamayacağınız oyun türlerinden. Bizler de, sizler için en iyi Android kule savunma oyunlarını derledik.


Anomaly Warzone Earth HD

Google Play’den İndir.

Son derece geniş bir senaryoyla hazırlanmış en gelişmiş Android kule savunma oyunlarından biridir. Oyunda ağırlıklı olarak saldıran tarafın siz olmanız, oyunu strateji oyunları sınıfına da sokuyor

Oyun, kule savunma oyunlarını seven kullanıcılar için harika diyebiliriz. Ödüllerle dönütün sağlandığı, etkili oyun modlarının yer aldığı bu oyundan sıkılmayacaksınız. Harika grafilerin yer aldığı bu oyunun biraz ağır olması(150 MB) tek dezavantajı. Herhangi bir stratejist için mükemmel bir mücadelenin yer aldığı bu oyunu hemen deneyin.

 


 3D Babel Rising

Google Play’den indir

Bu Android için tasarlanmış en iyi 3D kule savunma oyunu. Bu oyunda göreviniz, Babil’lerin tanınmış Bebel kulesini inşa etmesini durdurmanız.

Geniş yelpazeli olağanüstü güçlerinizi (depremler, aydınlatmalar, meteorlar, seller ya da diğerleri) kullanın. 3D grafiklerden oluşan bu oyun, kendi türleri içerisinde en iyisi diyebiliriz.
Ağır bir uygulama olduğundan, cihazınızda herhangi bir yavaşlama olursa açık uygulamaları kapatın. Yavaşlama devam ederse cihazınızı yeniden başlatın ve oyunu tekrar başlatın.

 


Robo Defense

Google Play’den indir

Android için güzel ve popüler olan başka bir kule savunma oyunu. Robo Defense kule savunma oyunu, açık haritaları, yükseltmeleri ve güzel grafiklerle basit ama bağımlılık yapan bir oyun. Bu oyunda göreviniz, robotların ekranın diğer tarafına ulaşmasını önlemek (soldan sağa doğru). Bunun için istediğiniz yere kuleler koyabilirsiniz.
Eğer oyun yavaş yavaş çalışıyorsa,  “zoomed in(yakınlaştırılmış)” seçeneğiyle oynamayı deneyin.

robo defense

Tower Defense Zone

Google Play’den İndir.

Basit ama bağımlılık yapan bir kule savunma ve strateji oyunu. Gezegeni istile eden Cyamic türlere karşı vereceğiniz mücadele, taktik ve stratejilerinizle sonuca ulaşmaya çalışacaksınız.

Android cihazınız için güzel bir HD mobil kule savunma oyunu. Her ne kadar HD grafikler olsa bile yukarıda açıkladığımız ilk sıradaki oyun grafikleri kadar iyi değil. Oynanması basit ama oyun da ilerlemek oldukça zor. Çok detaylı olması, yüksek çözünürlüklü grafiklerle dolu bu oyun, çevrimiçi seçeneğiyle, 6 farklı kuleler ile oynayabileceğiniz fantastik oyunlardan biri.
nexus defense

Radiant Defense

Google Play’den İndir.

Radiant Defense, sayısız yabancı ordularını tarafından işgal canlı evrende geçen bir kule savunma oyunu.Kule savunma oyunları hayranları için başka harika bir alternatif. Farkllı oyun algoritması, çok çeşitli silahları,oyun içi diyaloglar, sesler ve  harika grafikleriyle bu oyunun bağımlısı olacaksınız.

İlişkili Sorun

En İyi Android Mantık Oyunları Hangileri?

 

En İyi Android Kule Savunma Oyunları Hangileri?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*