En İyi Android Mantık Oyunları Hangileri?

Eğer Android oyunlarına meraklıysanız, sizi bu nokta da geliştirecek, mantığınızı zirvelere taşıyacak kısacası size faydalı olabilecek mantık oyunları iyi bir seçenek olabilir. Her ne kadar diğer savaş, strateji oyunları gibi çok gelişmiş olmasalar bile hoş zaman geçirmenizi sağlarlar.

Size tavsiye edebileceğimiz belli başlı en iyi mantık oyunları şunlar:

En iyi mantık oyunlarından biri. Bütün oyunda herşey bir odada gerçekleşir ve görevi bu odadaki kutuyu açmaktır. Bu biraz basit gibi gelebilir. Yalnız kutuyu açmak için kodların şifresini çözmek, gizlenmiş anahtarları bulmak, panelleri kaydırmak veya simgelerin eşleştirilmesi gibi farklı, karmaşık ve gizemli bulmaca sayısını çözmeniz gerekiyor. Gerçek bir beyin fırtınası deneyimi isteyenler için kaçırılmaması gereken bir oyun.

Sihirli Yapbozlar
 
Google Play’den indir

“Sihirli Yapbozlar” kafa yorucu etkinliklerin gerçek hayranları için hazırlanmış sürekli güncellenen özgün bir yapboz koleksiyonudur! Renkli resimler, yeni fırsatlar ve keyifli müzik ile gündelik sıkıntılarınızı unutacak ve boş vakitlerinizi keyifli hale getirmek için harika bir eğlenceye sahip olacaksınız. Nefes kesici yapbozlar ile gerçek yapboz oynamaktan çok daha eğlenceli.

Keyfini yaşayacağınız özellikler:
– 5.000’in üzerinde güzel, yüksek tanımlı yapboz; tümünü keşfedin ve oynayın!
– Sürekli güncellenen resim galerisi ve her gün yeni ücretsiz yapboz!
– 5 zorluk seviyesi (en fazla 630 parça): amatör olarak başlayın ve bir ustaya dönüşün!
– Daha da zorlayıcı olması için dönüşlü mod. Parçaları gruplar halinde hareket ettirin!
– Resimlerinizden kendi puzzle’ınızı oluşturun!
– Aynı anda birden fazla yapboz üzerinde çalışın ve ilerlemenizi görün!
– Yüksek miktarda arka plan seçenekleri!
– Tamamlanmış yapbozları fotoğraf albümünüzde kaydedin ve arkadaşlarınızla paylaşın!
– Kullanımı kolay kontrol.
– Kolay önizleme.


Bridge Constructor
Google Play’den indir

Bridge Constructor oyununda, başarılı bir köprü ustası olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor. 40 farklı seviyeyi oyna ve derin vadilerin, kanalların ve nehirlerin üzerinden geçen köprüler yap. Stres testleri, kurduğun köprünün otomobillerin, kamyonların ve son olarak da aşırı ağır tankerlerin sürekli kullanımdan doğan günlük stresine dayanıp dayanamayacağını göster.

Her bir köprü için tahta, çelik, kablo veya beton direk gibi çeşitli malzemeler arasında seçim yapman gerekecek. Kusursuz köprüyü kurarken uygun malzemeleri kullanın ve belirlenen bütçeyi aşmamaya dikkat edin. Farklı malzemeler arasında seçim yapma olanağı bulunması, birden fazla çözüm ve yaklaşım olduğu anlamına gelir, her köprüyü istediğin şekilde yapabilirsin; ancak sınırsız bir bütçen olmadığını unutmaman gerekiyor. Hayal gücünüzü ortaya çıkarın. Gerçek bir usta olduğunuzu gösterin. 

Bridge Constructor1

İlişkili Sorun

En İyi Android Kule Savunma Oyunları Hangileri?

En İyi Android Mantık Oyunları Hangileri?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*