Etkileşimli Tahta İçin USB Anahtar Yazılımı

Etkileşimli Tahta İçin USB Anahtar Yazılımı

Etkileşimli tahtaların yetkisiz kişilerce kullanımını engellemek için aşağıda linki verilen USB Anahtar yazılımını kullanabilirsiniz.


flash_hazirlaatak_kurEtkilişimli tahtalar dokunmatik özelliğe sahip olduğu için girilen şifreler herkes tarafından görülebilmektedir. Ayrıca yine EBA veya eğitimle ilgili sitelere girerken kullandığımız şifreler görülmektedir. Geliştirilen bu yazılımla usb bellekler anahtar haline getirilmektedir. Böylece sadece yetkili kişiler tarafından etkileşimli tahtalar kullanılmaktadır. Program kimin?, ne zaman?, ne kadar süreyle etkileşimli tahtayı kullandığının istatistiklerini de tutabilmektedir.

Ayrıca anahtar bellek içine iki adet şifre de kayıt edilebilmektedir (Eba.gov.tr ve diğer bir şifre). Böylece belirlenen şifrelerin istenilen alana yazma işlemi yapılmadan girilebilmesi sağlanmaktadır.
Bununla beraber Administrator ile yükleme seçimlik hale getirilmiştir.

Programı indirmek aşağıdaki bağlantıya tıklayın:
http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/44/01/180363/dosyalar/2014_05/12053843_bte_org_tr9.rar

Etkileşimli Tahta İçin USB Anahtar Yazılımı
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*