Facebook Messenger ile Android Telefona SMS Gönderme

Facebook Messenger ile Android Telefona SMS Gönderme

Facebook, Messenger uygulamasında yeni bir güncelleme yaptı. Artık Facebook Messenger uygulaması üzerinden Android cep telefonlarınaücretsiz SMS gönderilebilecek. Facebook, kullanıcılarının SMS ihtiyaçlarının giderilmesi için böyle bir çalışma yaptıklarını ve tamamlanarak güncellemenin başladığını açıkladı.

Facebook, Android tabanlı cihaz kullanıcıları, Facebook Messenger aracılığı ile birbirlerine SMS gönderilmesini sağlayan bir güncelleme yapıldığını duyurdu. Bu güncelleme gün içerisinde kademeli olarak dağıtıma başlandı. Tabi SMS gönderme özelliği için güncelleme şuan için tüm kullanıcılara mı ulaşacak net bilgi yok. Ama tahmini kademeli olarak SMS güncellemesi devam edecek. Sizde Facebook Messenger kullanıyorsanız, ara ara güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Facebook Messenger uygulaması ile diğer kullanıcıların mesajlarınızı ne zaman gördüğünü, konum özelliği ile nerede olduğunuzu gösterme, mesajları ya da fotoğraflarınızı görüşmeden iletme, Grup aramaları, kişilerin müsait olup olmadığı, kolay kısayol ekranı, uyarı bildirimlerini şekillendirilebilen gelişmiş arayüzü ve oturum özelliklerini değiştirme özelliği gibi fonksiyonları bu uygulamayla gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Messenger ile Android Telefona SMS Gönderme
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*