Facebook’un Find Wi-Fi Uygulaması Artık Tüm Android ve iPhone Kullanıcıları İçin Aktif Durumda…

Facebook’un Find Wi-Fi Uygulaması Artık Tüm Android ve iPhone Kullanıcıları İçin Aktif Durumda…

Böyle giderse artık Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisinde Wi-Fi seçeneği de olacak gibi. Hayatımızın her alanında Wi-Fi ya da internet en önemli şey. Dünyayla bağlantımızın sağlandığı bu Dünyayı saran ağ vazgeçilmezimiz gibi

Bu ihtiyacımıza binaen, Facebook daha önce küçük çaplı ve sınırlı olarak kullanıma sunduğu Find Wi-Fi uygulaması, bundan böyle tüm Android ve iPhone kullanıcıları için de hizmette. Dolayısıyla, veri kullanımını en aza indirmek isteyen herkes için iyi bir çevrimiçi bağlantı seçeneği olabilir. Find Wi-Fi ile yakınlarda bulunan işletmelerin kendi Facebook sayfalarından paylaştıkları mevcut Wi-Fi noktalarını bulmanıza yardımcı olur. Nerede olursanız olun, veri bağlantınız zayıf olduğunda en yakın bağlantılara kolayca bağlanabilirsiniz.

Özellikle yurt dışındayken aylık veri miktarlarını bitirmek istemeyen ya da yüksek faturayla internete bağlanmak istemeyenler için oldukça faydalı bir araç. Kısacası seyahat ediyorsanız veya hareket halindeyseniz internet sizin için önemliyse bu araç çok faydalı. Zaten sınırlı kullanımdayken faydası oldukça iyi olduğundan daha fazla kullanıcıya sunuldu.

Bunun için;
>> Facebook uygulamasını açın
>> “Diğer” sekmesini tıklayın
>>  Ardından “Find Wi-Fi” seçeneğini tıklayın. Daha sonra bir harita üzerinde en yakın Wi-Fi noktalarına göz atabilir ve bunları barındıran işletmeler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Facebook’un Find Wi-Fi Uygulaması Artık Tüm Android ve iPhone Kullanıcıları İçin Aktif Durumda…
Kullanıcı Puanı: 5 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*