FonePaw Android Data Recovery ile Silinmiş Bütün Verileri Android Cihazınızdan Kolayca Kurtarın…

Akıllı Android cihazınızda verilerin yanlışlıkla silinmesi veya fiziksel hasar yoluyla kaybedilmesi genelde karşılaştığımız yaygın bir sorundur. Silinen veya kaybolan dosyalarınızı Android’den kurtarmak için doğrudan bir seçenek bulunmadığından, çok fazla tedirgin oluyoruz.
fonepaw-android-data-recovery1
Ancak, telefonunuz kırılmış olsa dahi, silinmiş dosyalarınızı en zor koşullar altında dahi kurtarma şansınız var ve artık endişelenmeyin. Bunun için basit ve etkili bir yazılım olan FonePaw Android Data Recovery var. FonePaw Android Data Recovery kullanımı kolay güvenilir ve harika bir yazılım. Bir Android telefon veya tabletten silinen veya kaybolan her türlü dosyayı kurtarabilirsiniz.

FonePaw Android Data Recovery, cihazımızda saklanan aşağıdaki seçenekler dahil olmak üzere tüm verileri kurtarmak için kullanabilirsiniz.

  • Rehber
  • Mesajlar
  • Mesaj Ekleri
  • Arama kayıtları
  • WhatsApp Ekleri
  • Galeri
  • Videolar
  • Ses
  • Evraklar

Aşağıda görüldüğü gibi basit bir kullanım arayüzü ile verilerinizi kurtarabileceksiniz.

fonepaw1


FonePaw Android Data Recovery, istenen dosyaları taramak ve kurtarmak için telefonun kök(root) dizinine erişir. Bundan dolayı silinen tüm dosyaları kurtarmanız biraz zaman alabilir. Hatta telefonunuz ne kadar eskiyse süre biraz daha artabilir. Biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Aynı zamanda silinen dosyaları telefonun dahili belleğinden, SD kartdan ve SIM karttanızdan kurtarmanıza da olanak tanır.

FonePaw Android Data Recovery Nasıl Kullanılır.

Öncelikle yazılımı burayı tıklayarak indirin ve sonra bilgisayarınıza kurun. Bu işlemden sonra, akıllı telefonunuzu bir USB kablosu kullanarak bilgisayara bağlayın.

fonepaw2


Bağlantıda telefon adını, modelini ve yüklü Android sistemi seçtikten sonra, kurtarmak istediğiniz dosya türlerini seçin ve ardından İleri düğmesine tıklayın.

fonepaw1


Bir sonraki adımdaki program sizden kök izni isteyebilir ve siz izin verdikten sonra, seçtiğiniz silinmiş dosyaları taramaya başlayacaktır.

fonepaw3


Tarama işlemi kurtarılacak veri miktarı ve tür fazlalığına göre biraz zaman alabilir. İşlem tamamlandığında, kurtarma işlemini Recover düğmesini tıklatarak yapabilirsiniz. Kurtardığınız tüm dosyalar bilgisayarınıza kaydedilecektir. Yalnız bu son işlem olan dosyaları sisteminize indirmek için uygulamayı satın almanız gerekiyor.

FonePaw Android Data Recovery ile Silinmiş Bütün Verileri Android Cihazınızdan Kolayca Kurtarın…
Kullanıcı Puanı: 1.3 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*