FonePaw iPhone Data Recovery ile iPhone’dan Silinen Verileri Anında Kurtarın.

Veri kaybı, akıllı cihazlarda, kullanıcıları en çok üzen olayların başında gelir. Hele ki yanlışlıkla cihazınızdan silinen verilere ihtiyaç duyduğunuzda bu veri kaybı, gerçekten acı verici olabiliyor. Aslında daha da üzüntü veren şey, verileri kurtarabileceğiniz her hangi bir seçeneğin olmadığını düşünmeniz Üzülmeyin aslında bu veri kayıplarını geri getirebilirsiniz. Bunun için bir kurtarma aracı bu sorunun üstesinden gelebilir. Bununla beraber, iOS cihazları için çok sayıda veri kurtarma aracı mevcut olmakla birlikte, en iyisini bulmak zor olabilir.

Fakat size tavsiye edebileceğimiz iyi bir araç mevcut. Bu veri kurtarma aracımız  FonePaw iPhone Data Recovery aracı. Bu araç ile iPhone / iPad / iPod Touch cihazlarından ve  iTunes ve iCloud yedeklemelerinden verilerinizi rahatlıkla kurtarabileceksiniz.


ilişkili sorun

FonePaw Android Data Recovery ile Silinmiş Bütün Verileri Android Cihazınızdan Kolayca Kurtarın…


2014 yılından beri faaliyette olan, Hong Kong merkezli bu yazılım oldukça poüler. Rahatlıkla verilerinizi bu araç sayesinde kurtarabileceksiniz. Buradan yazılımı indirebilirsiniz.

ponepaw iphone

Verilerinizi geri almak için yalnızca birkaç adım izlemeniz yeterlidir. Hemen hemen tüm iPhone serilerini destekleyen(7, 7Plus, SE, 6S, 6Plus, 5S, 5C, 5 ve 4S) bu yazılım, iPad (Pro, Air, Mini, 2) ve iPod Touch 5 cihazları içinde veri kurtarma seçenekleri sunmaktadır.


Buradan yazılımı indirdikten sonra, iPhone cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın. Yukarıda resimde görüldüğü gibi kaybedilen verileri kurtarmak için bu araç üç farklı yol sunuyor.
IPhone dahili depolama alanından kayıp dosyaları kurtarmak için Recover from iOS Device‘yi seçiyorsunuz. Eğer iCloud ya da iTunes yedeklemelerinden verilerinizi kurtarmak için ise ikinci ve üçüncü seçenek olan Recover from iTunes File ve Recover from iCloud File seçeneklerinden birini seçiyorsunuz.

iPhone cihazını sisteme bağladıktan sonra programı başlatmak için Start Scan düğmesine tıklayın.

iphone-fonepaw-start

Tarama başladıktan sonra, kayıp verilerinizin büyüklüğüne göre işlem biraz uzayabilir. Program tüm sildiğiniz ya da sisteminizde olan verileri ekrana getirir.
Eğer fonepaw-iphone-recovery seçeneğini aktif hale getirirseniz, yalnızca sildiğiniz dosyaları ekrana getirmiş olursunuz.

Son olarak tarama işlemi bittikten sonra, geri yüklemek istediğiniz fotoğrafları seçin ve ‘Recover‘ düğmesine tıklayın. İşlem dosya büyüklüğüne göre bir kaç dakika içinde tamamlanacaktır.

Oldukça iyi ve sade tasarlanmış bu araç, verilerinizi kurtarmak için kullanabileceğiniz ideal yazılımlardan biri.

FonePaw iPhone Data Recovery ile iPhone’dan Silinen Verileri Anında Kurtarın.
Kullanıcı Puanı: 4.9 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*