Galaxy Note 7 Yenilenmiş Olarak, Galaxy Note FE (Fan Edition) Adıyla 7 Temmuz’da Piyasada…

Galaxy Note 7 Yenilenmiş Olarak, Galaxy Note FE (Fan Edition) Adıyla 7 Temmuz’da Piyasada…

Galaxy Note 7 akıllı cihazların akıbetini bilmeyen yok gibi. İsteyen buraya tıklayarak cihazın nasıl hop hop patladığını görebilir.

Firma şimdi ise bu kötü geçmişi silmek, Galaxy Note 8 satışı hakkında fikir sahibi olabilmek ve üretilen milyonlarca atık Note 7 parçalarını yeniden değerlendirmek için Galaxy Note Fan Edition(FE) telefonunu piyasaya sürüyor. Çevre dostu olacak bu yeni cihaz ile imaj yenilemeye çalışacak olan firma, başarılı olup olmadığını tabii ki zaman gösterecek.

Bu yeni telefonun özellikleri öyle üst seviye de değil. Hele ki batarya çok küçük olacak. ‘Ağzı sütten yanan yoğurdu üfleyerek yer’ misali bataryada biraz tedbirli davranacak. Ayrıca aşırı ısınmaya karşıda birden fazla emniyet ünitesi ile tasarlanmış durumda. 

Şimdilik sadece 400.000 adet üretilecek bu telefon sadece Güney Kore’de satışa çıkarılacak. Eğer burada yeteri ilgi ve her şeyden önemlisi emniyetli bir telefon olduğunu, sebepsiz patlamayacağına kullanıcıları ikna edebilirse,daha fazla ülkede satışı gerçekleşebilir. Fiyatı ise sadece 600$ olacak. :)

Galaxy Note 7 Yenilenmiş Olarak, Galaxy Note FE (Fan Edition) Adıyla 7 Temmuz’da Piyasada…
Kullanıcı Puanı: 5 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

2 Yorumlar

  1. merhaba ben orjinal windows 8.1kullanıyorum ama sistemi geri aldığımda başlat menüsünde yüklü olan oyun açılmadı mağaza açıldı ve GELİŞTİRİCİ LİSANSINIZIN SÜRESİ DOLDU dedi ne yapmalıyım

    • sistem geri yüklemede önceki bir tarihe göre sistem yenilendiğinden(sistemdeki yüklü program dosyaları silinebilir bunun için oyun ve uygulamaları Windows’un sistem dosyalarının olmadığı başka bir sürücüye yükleyin.) oyun veya programlarla ile ilgili bu tarz sorunlar oluşabiliyor. Bunun için oyunu yeniden yükleyin.

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*