Gereksiz ya da Kullanmadığınız Online Hesaplarınızı Silmenin En Hızlı Yolu.. | Müthiş Bir Yöntem

Gereksiz ya da Kullanmadığınız Online Hesaplarınızı Silmenin En Hızlı Yolu.. | Müthiş Bir Yöntem

Çok aktif bir internet kullanıcısı hafta da bazen ortalama üç beş hesap açtığı bilinen bir durum. Dolayısıyla açılan bu online hesaplar zamanla yığılmaya, gelen bildirim, mesaj veya maillerle çekilmez hale gelebiliyor.

Çoğu kullanıcı, bu karabasan gibi çöken bu hesapları tek tek iptal ederek bunlardan kurtulmaya çalışıyor. Haliyle hesap yoğunluğuna bağlı olarak da çok fazla zaman alabiliyor. Bu sıkıntının üstesinden gelmeniz için size müthiş bir yol olan “Deseat.me” bahsetmek istiyorum. Bu yol ile online hesaplarınızdan(facebook, Instagram, Google+, Twitter,evernote, LinkedIn, Pinterest gibi.) anında kurtulabileceksiniz. Kısacası ” Deseat.me “, artık gerekli olmadığını düşündüğünüz hesapları silerek çevrimiçi durumunuzu anında temizlemenizi sağlar.

deseetme

Herhangi bir  e-posta hesabınızla Deseat‘in web uygulamasına bağladıktan sonra, şimdiye kadar oluşturduğunuz tüm profillerin bir listesini ekrana gelir. Buradan, silmek istemediklerinizi “Save“i seçerek saklayabilir, geri kalanını ise “Delete queue” ile silme kuyruğuna atıp kaldırabilirsiniz. Oldukça basit bir arayüze sahip olan bu web sitesi, geliştiricileri oldukça yormuşa benziyor.
Bir dizi güvenlik protokolü kullanan bu web sitesi, OAuth 2.0 protokolünü temel aldığından, oturum açma bilgilerinizi vermeniz noktasında endişelenmenize gerek yoktur.
İstemediğiniz bütün online hesapları sildikten sonra alta yer alan “Delete this account” düğjmesini tıklayarak, “Deseat.me” uygulamasındaki hesabınızı silebilirsiniz.

Gereksiz ya da Kullanmadığınız Online Hesaplarınızı Silmenin En Hızlı Yolu.. | Müthiş Bir Yöntem
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*