GT-I9505(Galaxy S4) 4.4.2 Sürümü Wifi Problemi Çözümü

GT-I9505(Galaxy S4) 4.4.2 Sürümü Wifi Problemi Çözümü
GT-I9505(Galaxy S4) 4.4.2 Sürümü Wifi Problemi Çözümü
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)

Samsung Galaxy S4 model cihazlar Wifi problemi oldukça yaygın. Bugün ki yazımda sizlere GT-I9505 model S4’lerin wifi problemi çözümünü anlatacağım. Bunun için gerekli dosyalar aşşağıdaki linklerde.

I9505 Wifi Dosyaları

Gerekli Odin Programı

İndirdiğimiz dosyaları zip ten çıkarıyoruz. Ardından Odin uygulamasını açıp AP bölümünden İ9505 Wifi Dosyaları içersindeki philz_touch_5.18.9-i9505.tar.md5 dosyasını seçiyoruz. Ve telefonumuzu download moda alıp pc ye bağlıyoruz. Cihazımızı Download moda almak için Ses Kısma(Vol – )+Home Tuşu Ve Power tuşlarına aynı anda basılı tutuyoruz. Ve gelen ekranın ardından Ses Açma(Vol + ) tuşuna bir kez basıp telefonu dowload moda alıyoruz.

index

Bu işlemin ardından odin uygulamasında start seçeneğine basıp işlemi başlatıyoruz.

Daha sonra bi hafıza kartına İ9505 Wifi Dosyaları içinde bulunan wifi_fix_i9505_XXUFND (1).zip klasörünü atıyoruz.

Hafıza kartını telefona takıp telefonu recovery moda alıyoruz

recovery-mode_1

Gelen ekranda install zip seçeneğine tıklayıp hafıza kartına attığımız dosyaya tıklayıp kurmamız yeterli. Bu işlemlerden sonra wifi probleminiz düzelmiş olacaktır.

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*