Harika ve Oldukça Yararlı 4 Tane Windows 10 Kısayolu Burada…

Harika ve Oldukça Yararlı 4 Tane Windows 10 Kısayolu Burada…

Bilinmeyen ya da çok az bilinen bu Windows kısayolları oldukça işinize yarayacak türden.
Denemek için hemen başlayabilirsiniz.
>> Masaüstünüzde çok fazla açık pencere mi var? Sadece çalışmakta olduğunuz pencerenin açık diğerlerinin simge durumuna küçülmesini istiyorsanız, Windows Tuşu(Winkey) + Home tuşlarına aynı anda basın.


>> Masaüstünüzü görüntülemek o kadar çok açık pencere içerisinde görüntülemek ve bu pencereleri saydam yapmak istiyorsanız Windows Tuşu(Winkey) + Boşluk tuşlarına aynı anda basmanız yeterli.


>>  Birden fazla monitörünüz var ise ve bu monitörleriniz arasında pencereyi değiştirmek istiyorsanız Windows Tuşu(Winkey) + Shift + Sol ok veya Sağ ok tuşlarına aynı anda basmanız yeterli.


>> Ekranda bulunan küçük metinleri, resimleri göremiyor musunuz? Büyütmek için  Windows Tuşu(Winkey) + Artı tuşuna, küçültmek için ise Windows Tuşu(Winkey) + Eksi tuşlarına aynı basın. Her bir büyüme ya da küçültme için tuşlara bir daha aynı anda basın.

Harika ve Oldukça Yararlı 4 Tane Windows 10 Kısayolu Burada…
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*