Instagram’a, Bölünmüş Ekranlı Canlı Video Özelliği Geliyor?

instagram-canlı-yayın

Mesajlaşma uygulamalarının birçoğunda canlı video özelliği mevcut. Bu özellik uygulamalar için daha fazla kullanıcı demek.
Bunun farkında olan Instagram daha fazla kullanıcıya ulaşmak için canlı video özelliğine, bölünmüş ekranla daha fazla kullanıcıyla aynı anda canlı video yapabilme imkanı getiriyor.
Yeni seçenekle canlı yayınınızı izleyen herkesi yayınınıza davet edebilirsiniz.
Yayınınızda başka bir misafir olsa bile, kolayca misafirlerinizi değiştirmeniz mümkün.
Bu yeni otantik özellik ile ülkenizdeki farklı bölgelerdeki insanlarla veya dünyanın farklı yerlerindeki insanlarla hızlı bir şekilde bağlantı kurabilir, bu sayede canlı yayın gibi ortak bir nokta da buluşabilirsiniz. Daha önce hayal gibi olan bu özellik, yakında gerçeğe dönüşüyor.

Yayın yaparken konuk eklemek için, sağ alt taraftaki yeni simgeye dokunun ve şu anda izlemekte olan kişileri davet etmek için “Ekle“ye hafifçe dokunun. Yayına katıldıklarında, ekranın ikiye bölünmüş olduğunu göreceksiniz ve misafiriniz hemen altında belirecektir.

Şu anda Instagram kullanıcıların küçük bir kısmı bu özelliği test ediyor. Yalnız önümüzdeki bir kaç ay içerisinde tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.


İlişkili Sorun

Instagram Fotoğrafları Bir Facebook Sayfasında Nasıl Yayınlanır?

Instagram’a, Bölünmüş Ekranlı Canlı Video Özelliği Geliyor?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*