İnternet Üzerinden Arama Yapabileceğiniz En İyi Android Uygulamaları

Akıllı telefonların yüksek satışlarının arkasındaki ana neden çok farklı amaçlar için şaşırtıcı uygulamalar barındırmasıdır.. Gerek sohbet için olsun gerek online öğrenme için olsun, farklı uygulama mağazaları ve hayatı kolaylaştıran mevcut uygulamaları ile akıllı telefonlar artık hayatın birer parçası olmuş durumda. Bugün sizler için internet üzerinden akıllı telefonunuzla  sesli görüşme yapabileceğiniz en iyi  ücretsiz 5 tane Android uygulamalarından bahsedeceğiz.

 İnternet Üzerinden Arama Yapabileceğiniz En İyi 5 tane Android Uygulamaları;

1. LINE

Line

LINE  internet  üzerinden ücretsiz arama yapmanın yanı sıra mesaj göndermek için ideal bir uygulama. LINE sadece sesli görüşme yapmak için popüler değil, aynı zamanda  arkadaşlarınız ve ailenizle görüntülü görüşme yapma imkanı da verir. LINE Japonya, Tayland, Tayvan, İspanya, Çin, Endonezya, Singapur, Hong Kong, Malezya, Hindistan, İsviçre, Suudi Arabistan, Meksika, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere 52 ülkede birinci en çok indirilen uygulamalardan biridir.


2. Viber

Viber

Viber Android dahil olmak üzere farklı işletim sistemi için kullanılabilen bir mobil iletişim uygulaması. Viber ile sesli aramalar, görüntülü görüşme ve sınırsız kısa mesaj yapabilirsiniz. Viber, aynı zamanda mobil ve sabit hat numaraları ile çağrı yapmak için kullanılabilecek bir uygulamadır.


3.  Talkatone

Talkatone

Bu uygulama sayesinde Dünya üzerindeki herhangi bir yerde kablosuz ağ veya 3G/4G ile dakika kullanmadan ücretsiz görüşmeler yapabilirsiniz. SMS’ler ve aramalar için ödeme olmaması, oldukça ucuz uluslararası görüşmeler yapabilme ve Facebook ve Google entegrasyonu olması başlıca özellikleri

4.  KakaoTalk

KakaoTalk

KakaoTalk hızlı ve çok yönlü mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama ile  mesaj, fotoğraf, video, gönderebileceğiniz gibi sesli notlar ve ücretsiz olarak konumunuzu da gönderebilirsiniz.Ayrıca yüksek kaliteli ses ile Internet bağlantısı (3G / EDGE veya WiFi) kullanarak ücretsiz aramaları yapmak mümkün. Sesli arama dışında, sohbette kullanabileceğiniz ilgi çekici çizgi film karakterleri, çıkartmaları ve diğer avatar ifadeleri ile ok komik ve şaşırtıcı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

5.  Talkray

Talkray

Talkray milyonlarca kullanıcı tarafından çok sevilen hızlı ücretsiz arama ve mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama ile kolayca mesajları ve resimleri gönderebilirsiniz ya da üzerinde ücretsiz olarak dünya çapında arkadaşlarınızı ve ailenizi  WiFi veya 3G ile arayabilirsiniz. Bu uygulamanın en çok sevilen müthiş özelliklerinden birisi de grup mesajlaşma  ile konferans şeklinde arama yapmaya izin vermesidir.


 

İnternet Üzerinden Arama Yapabileceğiniz En İyi Android Uygulamaları
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*