iPhone İçin En İyi Atış Oyunları

iPhone İçin En İyi Atış Oyunları

İnternet üzerinden sanal düşmanlarınızı devirmek ve bunu yaparken de iyi bir atışla yapmak insan için en tatminkar olanı. iPhone’da en iyi zaman harcama oyun türlerinden olan atış oyunları, aslında tüm savaş oyunlarının temeli de diyebiliriz. Bu yazımızda hiç etkisini yitirmeyen bu oyun türlerinden olan atış oyunlarının en iyilerini sizlere sunacağız. Bu oyunlarımız her ne kadar ücretsiz olsalar da savaş alanındaki düşmanlarınıza karşı ekstra bir avantaj sağlayabilecek bir uygulama içi satın alma işlemleriyle birlikte gelir. Bunu dikkate alarak olabildiğince daha fazla ücretsiz alan sunan oyunları sizler için derledik.


En iyi oyunlarımız;

Critical Ops
Aksiyon ve heyecan dolu bir oyun. Eğer bir Counter-Strike müptelasıysanız o zaman Critical Ops tam size göre. Çok oyunculu bir FPS oyunudur. Grafikler ve silah seçimi diğer FPS oyunları kadar iyi olmasa da, siz sadece savaşa odaklanın ve ilerledikçe oyunun size ne kadar basit geldiğini göreceksiniz.

Bu oyun da terörist ve terör hücrelerini ekip veya bombalama gibi senaryolarla yok etmeye çalışacaksınız. Bu oyunda iyi bir silah seçmeniz öne geçmenizi sağlayacaktır.

 

 iOS App Store’dan Critical Ops’u yükle


Fatal Raid
Kalabalık zombileri eğlenceli bir şekilde yok etmenizi sağlayan harika bir oyun. Ultra gerçekçi silahlarla, harika grafiklerle, ipeksi pürüzsüz oyun ve animasyonlarla gerçekçi bir oyun isteyenler için çok güzel bir oyun.
Hikaye odaklı ve hızlıca önünüze gelen bütün engelleri kaldırıp ilerlemenizi sağlayacak bir mantıkla tasarlanmış. Bu oyunda ilerlemeniz için tek yapmanız gereken işlem olabildiğince hızlı olmanız. Uygulama içi satın almanın en az olduğu, neredeyse tamamen ücretsiz bir oyun.

 

iOS App Store’dan Fatal Raid’i yükle


Bullet Force

Call of Duty’a benzeyen,  FPS tarzı süper bir oyun . Oyun son derece hızlı tempolu ve her şey iç içe olduğundan kullanıcıyı bağımlı hale getiriyor. Oyunda ilerledikçe elde ettiğiniz kredi, size yeni silahlar kazandıracaktır. Online olarak çok oyunculu bir tür olan bu oyunda çok eğleneceğinizi tahmin ediyoruz.

iOS App Store’dan Bullet Force’u  yükleWorld of Tanks Blitz

Tanklarla savaşmaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise bu oyun tam size göre. Tanklarla savaşırken, aynı çok sayıda şeyi hesaba katmanız gerekiyor. Bunun için çok dikkatli ve biraz da yetenekli olmanız gerekiyor. Başarılı olmak için; dik açıyla saldırmanız, düşmanın arkasına geçmeniz için manevra yapmanız ve daha da önemlisi takımınızla koordinasyonda bulunmanız gerekir.

Savaşta kazanılan krediler, daha güçlü tankları satın alma olanağı verir. Bu oyunda kazandığınız tecrübe de size başarı olarak geri gelecektir.

 iOS App Store’dan World of Tanks Blitz’i yükle

 


Sky Force Reloaded

Uçaklarla savaşmayı sevenler harika bir oyun. Harika Grafikler ve kolay anlaşılan kontrollerle, Sky Force Reloaded sizi saatlerce akıllı telefonunuza bağımlı yapacağından eminiz. Bu oyunda ilerledikçe daha güçlü silahların sahibi olacaksınız ve uçan kuşunuzu korumak için daha iyi zırhlara elde edeceksiniz. Sonuç olarak çok iyi vakit geçirebileceğiniz eğlenceli ve mükemmel bir oyun.

 iOS App Store’dan Sky Force Reloaded’ı yükle


Zombie Gunship Survival

Zombilerle savaşmaya hazır olun. Tam bir zombi yok etme meraklısıysanız bu oyun tam size göre. Kuş bakışı bir pusuyla zombileri avlayacağınız bu oyunda, ilerlediğinizde ve seviyenizi yükseltirken silahlarınız ve askerleriniz için daha gelişmiş silahlara erişeceksiniz. Bofors 40 mm topları, Hellfire füzeleri, RPG’ler ve M4 saldırı tüfekleri sadece bir kaçı. Ekibinize yakın durarak, her sekiz saatte bir zombi sürülerinden üssünüzü ve cephanenizi koruyacaksınız. Sonuç heyecan verici harika oyunlardan biri. Sıkılmayacağınız bir oyun.

IOS App Store’dan Zombie Gunship Survival’ı yükle


Dead Effect 2
Bir uzay aracında canavarlara karşı savaşacağınız harika bir oyun. Harika grafiklerle dolu bu oyunda, kötü bilim adamlarını yok ettikten sonra bunların eseri olan zombilerle heyecanlı vur kaç usulüyle savaşınız olacak. Oyunda krediniz artıkça, daha fazla özelliğe sahip olacaksınız.

iOS App Store’dan Dead Effect 2’yi yükle


Shadowgun: DeadZone

Adrenalinin tavan yapacağı bu oyun, Gears of War ve Mass Effect gibi popüler oyunlara benzerliğiyle ön plana çıkıyor. Yoğun hızlı tempolu çok oyunculu bu savaş oyununda 12 oyuncuya kadar online oynayabilirsiniz. Deathmatch ve Zone Control modlarıyla oynayabileceğiniz bu oyun size heyecanlı vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

 

  iOS App Store’dan Shadowgun: DeadZone’u yükle


iPhone İçin En İyi Atış Oyunları
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*