iPhone SE Özellikleri

iPhone SE Özellikleri

Apple etkinliği sona erdi. Etkinlikle iPhone SE özellikleri ve fiyatı belli oldu. iPhone yeni modeli SE iPhone kullanıcılarını memnun edecek mi? 4 Inc ekrana sahip olması Apple, olumlu mu yoksa olumsuz mu yansıyacak! Bazı kullanıcılar büyük ekrandan ise küçük ekranı tercih ediyor. Hem kolay taşınması hemde daha zarif olmasından tercih edilebiliyor.


iPhone SE Özellikleri

Ekran 4 inç, işlemci Apple A9, RAM 1 GB, Live Photos, 4K video kayıt, ön kamera 5 megapiksel (retina flaş), arka kamera 12 Megapiksel, 1.642 mAh batarya, 16 ve 64 GB depolama seçeneği, parmak izi güvenliği, iOS 9.3 sürümü ve 4.5G için desteği bulunmaktadır. iPhone 5s göre iki kat hızlı internet bağlantısı yapılabilir.


iPhone SE Fiyatı

Apple, iPhone SE modelini Türkiye’ de satışa sundu. Türkiye fiyatı, iPhone SE 16 GB 1.999 TL ve iPhone SE 64 GB 2.399 TL olarak aktarıldı.

iPhone SE Özellikleri
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*