iPhone Telefonların Pil Ömrü Nasıl Attırılır?

iPhone Telefonların Pil Ömrü Nasıl Attırılır?

iPhone telefonlarınızın batarya süresi ilk aldığınız gün gibi değil mi?Çok çabuk mu bitiyor? Aslında bu tür soruların basit bir evet cevabı vardır. Telefonlarımız, kullandığımız süre, yüklediğimiz uygulamalar ile ters orantılı olarak batarya süresinde bir azalma meydana getiriyor. Zaten zamanla batarya verimini kaybediyor buna birde yüklediğimiz batarya katili uygulamalar eklenince oldukça bu durumdan muzdarip olabiliyoruz. Bu yazımızda batarya katili uygulamalar ya da görevleri sonlandırarak batarya ömrünü attıracak uygulamalardan bahsedeceğiz.


1. Battery Life Pro – All-IN-1
battery-life-pro

IPhone’unuzdaki her hizmet hakkında ayrıntılı bilgi veren bu uygulama ile pil tüketiminizi kontrol edebilirsiniz. Belirli bir servisin, uygulamanın ne kadar güç tükettiği hakkında bilgi vererek, pilinizin kullanımını en üst düzeye çıkarmak gerekli bilgileri sunan iyi bir uygulama


2. Battery God

battery-god

iPhone telefonunuzun kullanıdığı hizmetler ve uygulamaların harcadıkları güç hakkında ayrıntılı bilgi verir, ve bu özel ve çok detaylı bilgiler sayesinde daha uzun ömürlü batarya elde edebilirsiniz.


 ilişkili Sorun:
Android Telefonun Pil Ömrü Nasıl Attırılır?

3.Battery Doctor Pro – Max Your Battery Life

battery-doctor-pro

Battery Doktor Pro iPhone telefonunuz için en iyi uygulamalardan biri. Bu uygulama batarya ömrü hakkında çok ayrıntılı ve doğru bilgi verir ve aynı zamanda iPhone’unuzun bataryasını hangi servisin boşaltılmış olduğunu tam olarak görmenizi sağlayarak yapmanız gerekenler hakkında bir işlem ekranı sunar.


4. BatterySense by Philips Consumer Lifestyle

batterysense

Harika bir sezgisel bir arayüze sahip bir uygulama, iPhone’unuzun ne kadar süre açık kalacağı hakkında size bilgi verir.. Ayrıca, Wi-Fi, Bluetooth, 3G, bildirimler ve diğerleri gibi hizmetleri kapatarak pil tasarrufu sağlar.Kısacası iPhone telefonunuzu kontrol etmek için kullanabileceğiniz harika bir araç.


5. Battery LED!

battery-led

Bu ledli uygulama bataryanın maksimum olarak ne kadar saat gideceği hakkında bilgi verir.Battery Led, size bu bilgiyi görsel olarak zenginleştirilmiş bir şekilde sunar. Oyun, İnternet’te gezinme, müzik dinleme vb. durumlarda pilin ne kadar süre kaldığı hakkında size bilgi verir.

iPhone Telefonların Pil Ömrü Nasıl Attırılır?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*