iPhone veya iPad’de Arka Planda Youtube Videoları Nasıl Oynatılır?

iOS yüklü bir iPhone veya iPad cihazınız var ve siz “Home” düğmesine bastığınız halde Youtube’den açtığınız videoların çalmasını, sesinin kesilmesini istemiyorsanız, basit bir çözüm yolu uygulamanız yeterli.
Aslında daha önce iOS için geliştirilen Safari tarayıcısında bu özellik mevcut idi. Fakat son değişiklikler ile bu özellik devre dışı bırakıldı.
Ancak indireceğiniz basit bir uygulama ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.
Uygulamamız YTB ​​PlayerUygulamayı burayı tıklayarak indirebilirsiniz.

ytb player

Uygulamanın en büyük eksi özelliği biraz abartılı reklamların olması.
Uygulamayı indirip çalıştırın. Daha sonra istediğiniz videoyu açın. Burada, isterseniz bir müzik listesi de oluşturabilirsiniz.
Video izlerken, başka bir işlem yaptığınızda ses kesiliyorsa, hemen alta yer alan Kontrol Merkezi‘ni yukarıya doğru kaydırıp, açılan pencerede oynat düğmesine tıklayın.
Ayrıca, kanallara ve oynatma listelerinize daha kolay erişmek için menü düğmesine (sol üstten üç çizgi) dokunabilir ya da YouTube hesabınızda oturum açabilirsiniz

iPhone veya iPad’de Arka Planda Youtube Videoları Nasıl Oynatılır?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*