iPhone’da Arka Planda Youtube Videoları Nasıl Oynatılır?

iPhone’da Arka Planda Youtube Videoları Nasıl Oynatılır?

iPhone akıllı telefonunuz da iOS 10 ve üzeri bir sürümü mevcutsa arka planda YouTube videolarını çalıştırabilirsiniz. Yani kısaca, YouTubeRed’e abone olmadan iPhoneunuzda arka planda YouTube videolarını oynatabilirsiniz.
Bunun için yapmanız gerekenler şunlar:
>>
 Safari’yi açın(yüklü değilse indirin) ve YouTube.coma gidin. Arka planda oynamak istediğiniz videoyu açın.

>> Ardından, aşağıda gösterildiği gibi sağ alt köşedeki simgeye(1) dokunarak Safari tarayıcı oturumunu özel bir oturuma dönüştürün. Private(2) üzerine dokunun ve işlemi tamamlayın. Artık Safari bu özel oturumda YouTube videosunu açar ve arka planda çalışacak Safari gri veya koyu renkte görünür.

iphone_youtube


>> Video oynatılmaya başlandıktan sonra, Safari‘den çıkıp ekranınızda yukarı doğru kaydırarak, arka planda videoyu oynatmaya devam etmek için Play düğmesine basmayı unutmayın.

–> Eğer bir sorunla karşılaşırsanız Safari’nin geçmişini silin. Bunun için Ayarlar > Safari > Geçmiş ve Web Sitesi Verilerini Sil (Settings > Safari > Delete History and Website Data) yolunu izleyerek geçmişi temizleyebilirsiniz. Ayrıca bu tarayıcının ayarlar kısmından Engelleme Açılır Pencereleri(Block Pop-Ups) ayarını değiştirin ve açık(on) konumda tutun. Sonrasında iPhone akıllı cihazınızı yeniden başlatın ve Safari’yi açıp, yukarıdaki adımları tekrar uygulayın.
BOL ŞANSLAR…

iPhone’da Arka Planda Youtube Videoları Nasıl Oynatılır?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*