iPhone’da Arkadaşlarınızla Eşzamanlı Videolar Nasıl Kaydedilir?

Akıllı telefonlara video kaydetmek, ellerinizdeki titreklik ne olursa olsun ve profesyonel olmasanız bile ayrıntılı ve etkileyici çekimler yapabilirsiniz.
Bunun için o kadar çok araç, uygulama geliştirildi ki.
Bu uygulamalardan biri de, çekim deneyiminizi daha da geliştirmek için iPhone akıllı cihazlarda kullanabileceğiniz, arkadaşlarınızla aynı anda video kaydetmenizi sağlayan “Duomov” uygulaması.
duomov-ios
Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Uygulama mantığı oldukça basit. Çekilen iki farklı cihazdaki videoları birbirine bağlıyor. Ya da iki parçayı birbirine dikiyor demek daha doğru olur. Duomov, bu işlemi hızlı ve aktarımı çabuk yapmak için peer-to-peer WiFi mekanizması kullandığından internete bağlı olmanıza gerek yok.

Bunun için, bir arkadaşınızla beraber uygulamayı indirdikten sonra çalıştırın. Birinden diğerine istek gönderilir ve bu istek kabulünden sonra videolar çekilir. Daha sonra uygulama aynı anda oynayan bu videoları içeren bir video oluşturuyor. Sağlı, sollu birbirine dikiyor. Bu uygulama özellikle konser ve düğün gibi farklı perspektifleri olan etkinlikler için çok kullanışlı olabiliyor.

Uygulamada video filtrelerinin olmaması ve düzenleme araçlarının olmaması eksiklik olarak belirtelim. Ayrıca yakın zamanda Android sürümünün de çıkacağını belirtelim.

iPhone’da Arkadaşlarınızla Eşzamanlı Videolar Nasıl Kaydedilir?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*