iPhone’da Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

iPhone’da Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

Eğer bilmeden, istem dışı ya da yanlışla iPhone’unuzdan bir mesajı sildiyseniz panik yapmayın zira daha siz onu silmeden iCloud‘a yedeklenmiş olabilir. Bilgisayarınızı bir tarayıcıdan icloud.com adresine girip, AppleID‘niz ile giriş yapın.Eğer bir “Text Messages” sekmesi görüyorsanız, mesajlarınız yedeklenmiş demektir.Silinmiş mesajlarınıza buradan bakabilirsiniz.
how-to-see-text
Eğer mümkünse, iPhone‘unuzdan Ayarlar‘a  ve iCloud’a girin.”Text Messages” seçeneğini kapatın ve açılan ekranda “Keep on my iPhone” seçeneğini seçin.”Text Messages” sekmesini açıp Merge sekmesine basın . Silinen mesajlar geri gelecektir.
icloud-3-step
Eğer bu işe yaramazsa, iTunes ile bir yedeklemeyi geri yüklemeyi deneyebilirsiniz. PC’nize iPhone ‘u bağlayın ve iTunes‘tan “Yedeklemeyi geri yükle” tıklayın. Mesajlar bu şekilde geri gelebilir.

Mesajlarınızı kurtarmanın bir diğer yöntemi program denemek. Bunun için iPhone Data Recovery programını kulllanabilirsiniz. Ancak programın fiyatı çok yüksek. Size tavsiyem deneme sürümünü kullanıp mesajlarınızı geri getirecekse ve paranız varsa program işinize yarayabilir.


indiriPhone Data Recovery indir

iPhone’da Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*