iPhone’dan Bilgisayara Müzik Aktarma NASIL Yapılır?

Bir iPhone cihazını, modeli ne olursa olsun iTunes ile yönetmek oldukça kolay. Harika bir araçtır diyebiliriz. Ancak bu tek taraflı bir mükemmellik. Çünkü istediğiniz dosyayı iPhone’a ekleyebilirsiniz, ama iPhone’daki müzikleri iTunes ile yedeklemek, PC’nize aktarmak hiç de iyi bir çözüm değildir.
Endişelenmeyin, bu sorunu çözmek için doğru yerdesiniz.
Bunun için Apowersoft Telefon Yöneticisi uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile fotoğraflar, kişiler, müzikler, videolar, mesajlar, uygulamalar vb. gibi çok farklı iOS verilerini yedeklemek için kullanabilirsiniz.
>> Uygulamanın masaüstü sürümünü BURADAN indirebilirsiniz.
>> Uygulamayı indirdikten sonra kurulumunu yapın..
>> İndirdiğiniz uygulamayı çalıştırın
>> iPhone cihazınızı bir USB kablosu yardımıyla PC’nize takın

apowersoft
apowersoft1

>> Yukarıdaki resimlerde görüldüğü gibi cihazınız bağlıyken Müzik ikonuna tıklayın, müzikleri seçin ve Dışa Aktar düğmesine tıklayın ve yedekleme yapılacak dosyayı seçin. Yalnız Dışa aktarma için sisteme kaydolmanız gerekiyor. Bu kayıt ile 3 gün tüm özelliklerden faydalanmış oluyorsunuz.
>> İşleminiz bittikten sonra, iPhone cihazınızı, sol üste iPhone yazan kısmı tıklayarak, açılan pencerede Bağlantıyı kes butonuna tıklayarak, bilgisayardan ayırabilirsiniz.

iPhone’dan Bilgisayara Müzik Aktarma NASIL Yapılır?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*