İstediğiniz Vikipedi(Wikipedia) Makaleleri Kolayca Kitaba Nasıl Dönüştürülür?

Hiç zorlanmadan kendi kitabınızı, dünyanın kar gütmeyen en büyük ansiklopedisi olan Vikipedi (Wikipedia) oluşturabilir ve üstelik oluşturduğunuz bu kitabı yayınlayabilirsiniz. Bu makalemizde bilisimsorunlari.com takipçileri için Vikipedi(Wikipedia) ile kitap oluşturma sürecini anlatacağız…

Sadece 6 Basit Adımda Vikipedi(Wikipedia) İle Kitap Oluşturun

Öncelikle kitap oluşturacağınız makalenin konusunu belirleyin.Biz Mikroişlemcilerle iligili bir kitap oluşturacağız. Siz takipçilerimiz istediğiniz konuyu seçebilirsiniz.1.Adım:
vikipedi

Konuyu bulduktan sonra kitap oluşturmak için ilk olarak sol tarafta yer alan  <Yazdır/dışa aktar> kısmından <Bir kitap oluştur> yazısını tıklıyoruz.


2.Adım:


vikipedi2Daha sonra <Kitap oluşturucuyu başlat> düğmesine tıklıyoruz.

 3.Adım:

vikipedi3
Sonraki adımda <Bu sayfayı kitabınıza ekleyin>  kısmını tıklayın.4.Adım:
vikipedi4
e-kitap sayfalarını ekledikten sonra kitabınıza başlık, altbaşlık gibi özellikleri eklemek için <Kitabı göster (1 sayfa)> düğmesine tıklayın.


5.Adım:

vikipedi5Açılacak pencerede kitap özelliklerini istediğiniz gibi doldurabilirsiniz.


6.Adım:
vikipedi6
Bu son adımda isterseniz kitabınızın önizlemesini görebilirsiniz Altta format kısmında ise  PDF ya da düz metin olarak kitabınızı oluşturabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

İstediğiniz Vikipedi(Wikipedia) Makaleleri Kolayca Kitaba Nasıl Dönüştürülür?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*