Kırılmış Ya da Hasar Görmüş Bir iPhone’dan Veri Nasıl Kurtarılır?

Kırılmış Ya da Hasar Görmüş Bir iPhone’dan Veri Nasıl Kurtarılır?

iPhone cihazınız patladı mı, ağır hasarlı mı ya da kırıldı mı? İçindeki veriler, resimler, videolar, mesajlar veya notlar sizin için çok mu önemli? Hasar görmüş bir cihazınızda verileri, doğru araçı kullanırsanız, kurtarmanız mümkün. Bunun için sizlere önereceğimiz program, Wondershare’in Dr. Fone toolkit – iOS Data Backup & Restore. Bu program ile hasar görmüş akıllı telefonunuzdaki verilerinizi yedekleyip tekrar geri yükleyebilirsiniz. Bu birinci sınıf yazılım ile yanlışlıkla silinen verileri ve bozuk dosyaları geri yükleyebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler şunlar:

>> İlk önce Wondershare’in Dr. Fone toolkit – iOS Data Backup & Restore programını burayı tıklayarak indirin ve sonrasında bilgisayarınıza yükleyin.
>> Telefonunuzu bilgisayara bağlayın ve programı çalıştırın. Daha sonra, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi “Data Backup & Restore”i seçin.

drfone-ios>Bu aşamada ise, yedeklenecek dosya türlerinizi seçin. Seçme işlemi tamamlandıktan sonra “Backup” butonuna tıklayın.
drfone-ios1
>> Yedekleme işlemi, depolama alanının büyüklüğüne göre bir süre sonra tamamlanacaktır. Sonra yedeklediğiniz dosyayı seçebilir ve “Export to PC” butonuna tıklayarak bilgisayara aktarabilirsiniz.
drfone-ios2
Bol şanslar. Eğer bu programdan tam verim almak istiyorsanız lisanslı ürününü satın almanız gerektiğini unutmayın.

Kırılmış Ya da Hasar Görmüş Bir iPhone’dan Veri Nasıl Kurtarılır?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*