Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı En İyi Antivirüs Uygulamaları Hangileri?

Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı En İyi Antivirüs Uygulamaları Hangileri?

Günümüzün hızla büyüyen İnternet endüstrisinde, günlük ortalama 400 yeni tehdit ortaya çıkıyor. Yeni çıkan ya da var olan casus yazılımlara, fidye isteyen, sistemi allak bullak eden virüslere karşı iyi tedbir almak gerekir. Özellikle spyware dediğimiz casus yazılımlara karşı iyi anti casus yazılımları kullanmak gerekir. Bu yazımızda en iyi anti-spyware dediğimiz casus yazılımlara karşı en iyi yazılımlardan bahsedeceğiz.


Spyhunter 4

spyhunter
Spyhunter 4, Enigma Software Group USA LLC (‘ESG’) tarafından tasarlanan aslında bir anti-malware uygulamasıdır. Anti-malware yazılımı olarak kabul edilmesine rağmen, Spyhunter 4 çok etkili ve çok gelişmiş bir anti-spyware işlevselliğini de içerir. Bununla beraber West Coast Labs Checkmark Sertifikasyon Sistemi tarafından Platinum seviyesinde bir anti-spyware programı olarak sertifikalandırılmıştır. SpyHunter 4, bugünün bilgisayar tehditlerine karşı en üst düzey koruma sağlamak için yeni ortaya çıkmış kötü amaçlı yazılım önlemek için en yeni gelişmiş koruma teknolojilerini kullanır. Şuan piyasa da en iyi anti-malware programlarından biri olarak kabul edilir. Kısacası bu program, kullanıcıların bilgisayar sistemlerinden malware(rahatsız edici ve virüs içerikli kötücül yazılımlar), virüs, kötü niyetli antivirüs programları, fidye yazılımı ve diğer güvenlikle ilgili sorunları temizlemelerine yardımcı olmak için tasarlanmış harika bir programdır.

Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti-Malware Pro, kötü amaçlı yazılımlara maruz kalmış PC’leri temizlemek için kullanılan popüler bir yazılımdır. İlk kez 2008 yılında Malwarebytes Corporation tarafından piyasaya sürüldü. Malwarebytes, 2004 yılındaki kuruluşundan bu yana geliştirdiği anti-malware çözümleri ile dünya çapında 300 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı.
Malwarebytes Anti-Malware Pro; kötü niyetli yazılım, reklam yazılımları ve diğer güvenlik tehditlerini mükemmel tespit etmesi ile tanınır. Bu program ayrıca tüm önemli virüsten koruma programlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır.

SUPERAntiSpyware

SUPERAntiSpyware
SUPERAntiSpyware, dünya çapında 35 milyonun üzerinde indirmeye sahip, basit ve kullanımı kolay bir casus yazılım önleme programıdır. SUPERAntiSpyware, 2004 yılında bilgisayar yazılımında 1983 yılında çalışmaya başlayan Nick Skrepetos tarafından kuruldu ve SuperAdBlocker.com ve Panicware, Inc. dahil olmak üzere birçok başarılı şirket tarafından gelişimi sağlandı. SUPERAntiSpyware, 2011’de ise Support.com tarafından satın alındı: Ücretsiz ve Profesyonel olmak üzere iki sürümü mevcut. Profesyonel sürümü, ücretsiz sürüme dahil olmayan bazı ek özellikler ile birlikte yılda 29,95 dolara mal oluyor. Bu anti-spyware programının profesyonel versiyonu, bozuk İnternet bağlantılarını onarabilir, başlangıç ​​programlarını tarar, kayıt defteri girişlerini korur, zamanlanmış ya da varsayılan olarak taramaları gerçekleştirir ve günlük güncellemeleri otomatik olarak indirir.

Plumbytes Anti-Malware

Plumbytes Anti-Malware
Plumbytes Anti-Malware, Aralık 2015’te Plumbytes Software LP tarafından piyasaya sürülen yeni bir güvenlik uygulamasıdır. Temel olarak, Truva atlarını, reklam yazılımlarını, tarayıcı korsanlarını, solucanları, keyloggerları ve diğer tehditleri izleyip kaldırması gibi görevleri olan tam zamanlı bir güvenlik uygulamasıdır. Zaten 3.5 milyondan fazla indirime sahip olması ne kadar popüler olduğunu gösteriyor. En iyi özellikleri; tarama süresini en aza indirgemek için özel hızlı tarama algoritmasına sahip olması ve güvenlik tehdidi algılama başarısının yüksek olması sayılabilir. Bununla beraber, gerçek zamanlı tarama işlevselliğinin olmamas, aşırı kaynak tüketimi ve PC’nin yavaşlamasını neden olması dezavantajları olarak sıralanabilir.

Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı En İyi Antivirüs Uygulamaları Hangileri?
Kullanıcı Puanı: 5 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*