LED Tabelaya Erişim Sağlamak |Yazı Yazdırmak

LED Tabelaya Erişim Sağlamak |Yazı Yazdırmak
LED Tabelaya Erişim Sağlamak |Yazı Yazdırmak
Kullanıcı Puanı: 5 (1 votes)

Şuan için birçok dükkân, bakkal ve mağazaların kullandığı LED tabelası bulunmaktadır. Bu makalede LED tabelalara nasıl erişim sağlanacağı/Yazısını değiştirebileceğimizi anlatacağım.


Öncelikle bize lazım olacakların listesi:

  • 1x Flash Bellek
  • 1x Bilgisayar
  • 1x Powerled programı

Powerled uygulamasını açıyoruz. Türkçe yapmak istersek Options tuşuna basıp Language tuşuna tıklıyoruz. Ve sondan 1inci sırada Türk var ona tıklıyoruz. Seçenekler kasımında bulunan genişlik ve yüksekliği, erişim sağlanacak tabelaya göre ayarlıyoruz.  İşlem kısmından yazının ne şekilde hareket edeceğini seçip hızını ayarlıyoruz. Simdi bir sağ menüye daha geçtiğimizde işe yazı tipini, yazı büyüklüğünü ayarlayıp istediğimiz yazıyı siyah kutuya yazıyoruz. Ve kırmızı başlatma işaretine tıklayıp ön izlemesine bakıyoruz. İstediğimiz gibi ise Dosya>Kaydet deyip Flash Belleğinize kayıt ediyorsunuz. Ve LED tabelanın sarkmış olan veya kenarlarında olabilecek USB girişine takıyoruz. Tabelada %100 Loading yazısını görünce Flash Belleği çıkartabiliriz.

Ekran Alıntısı

Tarafından Cris ED

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*