Microsoft, Android için Face Swap Uygulamasını Piyasaya Sürdü…

Selfi çektikten sonra, yüz değiştirme ya da daha teknik ifade olan rutuşlama işlemi akıllı telefonlar için çok fazla yaygın bir kullanım. iPhone yada Android cihaz kullanıcıları için seçim yapabilecekleri çok fazla seçenek mevcut .

Microsoft-Face-Swap
Ama artık Microsoft‘da Android için selfi sonrası fotoğrafları düzenlemek için uygulama geliştirdi ve bu uygulama harika özellikleri olan Face Swap uygulaması. Uygulama ücretsiz ve dediğimiz gibi harika özellikleriyle fotoğraflarınıza çok şey katacak.
 Microsoft Garaj(Garage)‘dan çıkan Face Swap hem eğlenceli hem de teknik açıdan şoldukça iddialı ve şaşalı bir uygulama. Uygulama, Microsoft Araştırma(Microsoft Research)‘dan yüz tanıma mantığına dayanıyor ve  selfi içindeki yüzleri değiştirmenize imkan veriyor. Aynı zamanda topluca birden fazla yüzü değiştirmek için grup fotoğrafları üzerinde de etkili.
Microsoft-Face-Swap1

Google Play’den Face Swap uygulamasını indir

Microsoft, Android için Face Swap Uygulamasını Piyasaya Sürdü…
Kullanıcı Puanı: 4.8 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*